PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 237
ocen
8,0 10 1 168237
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

8.1

ocenił(a) serial na 1

Ocena 8.1 to tylko obraz tego jak mamy ogłupione społeczeństwo, nie dziwię się najgłupszemu społeczeństwo na świecie, ale w Polsce też?

użytkownik usunięty
buttle

Standardowo jeden mądry, reszta ignoranci i idioci. Brawo Polaczku.

ocenił(a) serial na 10
buttle

Nikt ci nie każe oglądać. Wypożycz sobie Dekalog Kieślowskiego i francuską nową falę i dalej nadmuchuj ego.

ocenił(a) serial na 1
Pisarek_filmaniak

Nikt mi nie każe? a kto niby by miałby kazać? Po prostu zostało stworzone to, i to oglądałem i mam prawo do opinii tego bucostwa. Trudne do zrozumienia czy co?

ocenił(a) serial na 7
buttle

Szkoda , że potrafisz tyko obrażać innych , sam nie podałeś żadnego argumentu potwierdzającego twoją hipotezę , ale widocznie hipokryzja jest powszechną cechą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
buttle

Po pierwsze to nie film , tylko serial , po drugie
art. 216
§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

ocenił(a) serial na 1
kicper25

Załamujesz mnie.... Socjalizm Ci z mózgu zrobił wodę...

ocenił(a) serial na 7
buttle

Bo ty uważasz się za 100% liberalistę i demokratę ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
buttle

Strasznie mi przypominasz nowe polskie komedie , starasz się być śmieszny , dużo przeklinasz bo uważasz ,że to śmieszy ludzi , starasz się napisać tekst ,który zapamiętają wszyscy na "wieki" , no właśnie , starasz się i nic po za tym , bo wychodzi Ci jedna wielka żałosna papka , po której przeczytaniu jedyne co się czuje,to zawód ,że takie osoby jak ty były w stanie nauczyć się pisać i mówić , przez co wtrącają swoje głupoty i rozpowszechniają swój własny trywializm myślenia.

ocenił(a) serial na 1
kicper25

Nie staram się być śmieszny, po prostu nie chce mi się zwami gadać. Staram się być zasłany tak jak te wasze komedie i wulgarny bez celu i prostacki aż do bólu. Może kiedyś zostanę reżyserem takich debilnych komedii.

kicper25

Nie dość że nie masz pojęcia o kinie to jeszcze najmniejszego o doktrynach i nurtach... A to cytowanie art. 216... porażka. Nie stoję po stronie trolla jakim być może jest buttle tylko wasza próba walki z nim jest raczej żałosna niz skuteczna.
Sam serial jest mocno średni. Jako klasykę gatunku tego typu seriali, sitcomów można z pewnością zaliczyć Friends i How i met your mother(pierwsze 5 sezonów). Ten serial zagarnął dawnych widzów How i met... oraz tych o jeszcze niższych wymaganiach. Niemniej serial dosyć sympatyczny i można z barku lepszych zajęć obejrzeć kilka odcinków.

ocenił(a) serial na 7
matbla2000

Żałosne jest to, że uważasz How I met Your mother za klasykę, już sam fakt, że tylko wybrane sezony chcesz gloryfikować w danym serialu skreśla go z miana klasyki i arcydzieła, kolejny hipokryta, który mówi, że ja nie znam się na kinie, a "Turyście" wystawia ocenę 10, porażka na całej linii, po tej jednej ocenie widać, że kompletnie nic nie znasz się na kinematografii, podejrzewam, że o doktrynach politycznych też g*wno wiesz. Powiem Ci tylko jedno za nim kogoś zaczniesz nazywać żałosnym, spójrz najpierw w lustro, bo na tą chwilę to nie te progi na twoje nogi.

kicper25

hah to nie jest tylko moje konto.A i tak nie przywiazuje najmniejszej wagi do ocen na tym portalu :) Jak widać ty wedle ocen na filmwebie jesteś w stanie stwierdzić jaki jest czyjś gust bądź rozeznanie w temacie kinematografii. Zresztą jako osoba przywiązująca wagę do ocen, \dales birdmanowi 5/10 a służącym 6/10, to nie mow juz nic o ocenach, jako wyznaczniku znajomości kina, moze. Służące są oczywiście przyjemnym filmem ale nie bardzo rozumiem jak można je ocenić powyżej Birdmana, zwłaszcza kiedy uznajesz te oceny za ważne. Wracając do turysty, dalem mu ocene 10 (jak wiekszosci filmow :D) z uwagi na okolicznosci w jakich przyszlo mi go ogladac :))

How I met your mother jest zdecydowanie klasyką sitcomów. Zdecydowanie Jednym z najlepszych XXI wiecznych.
Co do pierwszych 5 sezonów, to właśnie w nich wyczuwalny jest ten właściwy klimat serialu. Oczywiście możesz się czepiać że klasyka (w formalnym znaczeniu tego słowa) ma być doskonała w każdym odcinku, natomiast tu wystąpiło bardziej o potoczne użycie tego słowa.
A na zarzut o doktryny i moją znajomość nawet nie wiem jak odpowiedzieć. Bo jak mam ci udowodnić że się znam?


matbla2000

A i nie nazwałem Cię żałosnym :)
Mniej spiny i czepiania się a więcej czytania ze zrozumieniem. Polecam.
A i sprostowanie- pierwsze 4 sezony dobre, 5 juz slaby niestety

matbla2000

Taa mnie też oskarż. NA 100 pro wygrasz XDDD

ocenił(a) serial na 7
matbla2000

Dałem Birdmanowi 5/10 , bo poprostu jest to słaby film , który ratuje jedynie dobre aktorstwo i kadry, reszta jest beznadziejna, a przyczepiłem się do Turysty, bo dałeś 10, a w porównaniu do oryginału Anthony Zimmer , Turysta wypada bardzo słabo.

kicper25

Co do Birdmana się zupełnie nie zgadzam.

ocenił(a) serial na 7
matbla2000

Masz takie prawo , ja swojego zdania nie zmienię.

ocenił(a) serial na 10
kicper25

panowie, nie karmić trolla, to ewidentnie prowo:D

ocenił(a) serial na 10
buttle

Powaliła mnie twoja argumentacja.

ocenił(a) serial na 1
zjeboklesny

A mnie twoja jeszcze bardziej...

ocenił(a) serial na 10
buttle

Widzę nieprzeciętnie inteligentny jesteś, co miałem argumentować?

ocenił(a) serial na 1
zjeboklesny

Nie argumenty?

buttle

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
MUR PRZECIW TROLLOM

buttle

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
MUR PRZECIW TROLLOM

ocenił(a) serial na 7
buttle

widac, ze masz kompleksy i pisales ten post zestresowany, ale plus za inicjatywe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buttle

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
MUR PRZECIW TROLLOM

buttle

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
MUR PRZECIW TROLLOM

buttle

Najgłupszemu społeczeństwu na świecie. :D Bo Polska to przecież wylęgarnia wielkich umysłów. Zresztą któż śmiałby wątpić, gdy osoby twego pokroju służą, jako żywy przykład dla tej tezy. ;)

ocenił(a) serial na 1
indictus

A jaki naród jest najgłupszy na świecie? No Usa..... czy jak zwał Usrael!

buttle

Wobec tego pozwól, że zapytam. Wyemigrowałeś do Polski ze Stanów?

ocenił(a) serial na 1
indictus

Co ma piernik to wiatraka, całe społeczeństwo zachodnie głupieje w bardzo szybkim tempie, przykładem są takie durne filmiki, a durniom jeszcze się podobają. Taka cywilizacją po prostu upadnie, bo z głupią ciemną masą można dosłownie wszystko.

buttle

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
MUR PRZECIW TROLLOM

buttle

USA to nie naród. LOL
Śmieszne są te stereotypy o Amerykanach, głównie z uwagi na ich ogromne osiągnięcia w nauce. Niemniej obawiam się że przeciętny obywatel stanów (specjalnie nie amerykanin) nie grzeszy ani wiedzą, ani inteligencją ani tym bardziej wyborem wartościowych filmów czy seriali.

ocenił(a) serial na 1
matbla2000

Fakt, głupsi od amerykanów są też w europie, w sumie polska jest na równi z amerykanami na szarym końcu. http://dwagrosze.com/2015/03/nie-jest-zle.html

buttle

Dwa Grosze to bardzo fajny blog :))
Ale chodzi mi o to że w stanach prawdopodobnie średnia mieszkańców inteligencją i wiedzą nie grzeszy, jednak mają jedne z najlepszych uczelni na świecie. Elita w stanach też niczego sobie. A że Big Bang Theory nie jest adresowane do widza o większych wymaganiach tylko do...
1) nastolatków
2)plebsu
3) ludzi którzy puszczają sobie serial w tle, podczas gdy robią coś innego
4) demo**atów
...to trudno się dziwić :P

ocenił(a) serial na 1
matbla2000

"jednak mają jedne z najlepszych uczelni na świecie." - błąd - Ameryka się stacza, tz. te uczelnie to indoktrynacja. Tak jak demokracja - demokracji dziś nie ma nigdzie, za to jest dymokracja. Kapitalizm, wolny rynek? Wolne żarty...

No cóż tez bym tak chciał....

"Zatrzymaj mnie!
Wytnij me sumienie!
Zatrzymaj mnie!
Nie wiem kim jestem!
Zatrzymaj mnie!
Chcę tylko...
Pędzić przed siebie!
Nie myśleć!
Być debilem!
Przypi**dolić Ci w mordę!
Kiedy tylko mi to pasuje!"

buttle

Ale nie mówiłem kolego o wolnym rynku tylko uczelniach. A nie powiesz mi że Harvard, MIT itd. nie są topowe.

matbla2000

Jak to nie ma nigdzie demokracji?? Pierwsze słyszę.

ocenił(a) serial na 1
matbla2000

Wiem że o uczelniach mówiłeś ;) A niby gdzie jest demokracja? U nas? W USA? No nie... Ja widzę że nawet mniejszości wywierają większy nacisk na większości. Bo niby na czym polega demokracja? Że wola większości jest spełniana? Ale większość to ciemnogród, któremu wszystko można wmówić. Np. ciemnogród wierzy że szczepienia są potrzebne, że człowiek to wszystko żerca, wierzą w demokrację, w ucinanie głów przez isis, że broń palnej nikt nie może mieć, że rak jest nie uleczalny, że choroby to tak nas niespotykanie nawiedzają, że nie mamy nad niczym kontroli, że człowiek to taka sierota i bezradna istota itp. natomiast nie wierzą w III WŚ, że Polska to kraj kolonialny, że kryzys jest nieunikniony, że pieniądze w banku nie są ich, że stali się niewolnikami tyle że nowoczesnymi.

buttle

ale ty chcesz dowieść że demokracja jest zła czy ta "demokracja liberalna" jak się zykło nazywać ten pier do lnik to nie demokracja??

ocenił(a) serial na 1
matbla2000

Demokracja sama w sobie jest zła, to ustrój dla niewolników. No bo w demokracji większość o niczym nie decyduje tylko większość tylko głosuje na inne osoby. I nawet jak pójdziesz na wybory i wybierzesz gościa którego poglądy popierasz to nie masz żadnej gwarancji że nie zmieni poglądów. No i tak się dzieje, obiecanki cacanki a głupiemu radość. I ja nic nie próbuje dowieść po prostu pisze jak to postrzegam. Po za tym demokracja to świetny parawan dla społeczność, niech zajmują się takimi głupotami jak wybory i niech myślą że mają wybór, heeee.

buttle

"No bo w demokracji większość o niczym nie decyduje tylko większość tylko głosuje na inne osoby. I nawet jak pójdziesz na wybory i wybierzesz gościa którego poglądy popierasz to nie masz żadnej gwarancji że nie zmieni poglądów"

Chyba beka. Mówisz teraz o demokracji typowo przedstawicielskiej zapominając o demokracji bezpośredniej i pochodznych (np. demokracja płynna).

Zresztą sam argument też jest słaby. Rozumiem że jesteś stronnikiem demokracji bezpośredniej. To wytłumacz mi jak przeciętny polak z prowincji ma znać się lepiej na polityce fiskalnej niż ekonomista wybierany do sejmu.

ocenił(a) serial na 1
matbla2000

Nie jestem za żadną demokracją, pośrednie czy nie, to jest po prostu odwracanie kota ogonem. Wole monarchię bo w tedy tępy i głupi lud wie dokładnie po kogo iść z widłami jak żyje im się na skraju nędzy.

"To wytłumacz mi jak przeciętny polak z prowincji ma znać się lepiej na polityce fiskalnej niż ekonomista wybierany do sejmu. "

W Polsce mamy wiele świetnych ekonomistów, historyków, naukowców i innych którzy powinni zajmować wysokie stanowiska, ale nigdy w tym systemie nie będą prezentować tych stanowisk, gdyż nie należą do sitwy. A wyborcy w demokracji mają gówno do gadania (choć tubylcom wydaje się inaczej), bo wyborcom specjalnie się przygotowuje alternatywy i nie ważne kto wygra. Osobiście np. na prezydenta widzę tylko jedną osobę Brauna (cicho o nim w mediach jak by nie istniał), dzięki niemu nareszcie pójdę na te fałszowane wybory, reszta to dno z mułem i kupa gówna.

buttle

Chłopie 100 tysiecy głosów, z tego pewnie 90% nie zna się na kinie i nie ogląda wielu filmów a jedynie to co im sie podoba. Więc po 1 to nie całe społeczeństwo a jakis jego mały procent. A po 2 sam jestes głupi jeśli nie rozumiesz, że ten portal to nie wyrocznia co jest dobre i co złe i ludzie maja prawo głosować jak im sie podoba. A głosują po prostu na to co im sie podoba. I maja gdzieś że jakiś inny aktor jest lepszy. Co z tego ze jest lepszy skoro popularniejszy jest ten gorszy.

tak to działa. jesli tego nie rozumiesz to pora wyłączyć internet.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buttle

ty sam się rozumiesz? pytanie czy jesteś nafukanym debilem czy po prostu debilem

ocenił(a) serial na 1
Ian_2

A co tu nie do rozumienia masz? Ciemna masa zawsze jest i będzie największa masa, różnica w tym że kiedyś ta ciemna masa wierzyła w zabobony typu czarownice, dziś ta sama ciemna (czy jej nowe pokolenie) wierzy w nowoczesne zabobony, typy Unii Unijczykowej, Światowego pokoju, brak wojen, wszyscy się kochają innych bredni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones