PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 303
oceny
8,0 10 1 168303
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Bazinga

ocenił(a) serial na 8

Nie obejrzalam jeszcze wszystkich odcinkow, i moze odpowiedz na mnie czeka ale skad u
Sheldona "Bazinga"?

quandzia

Na pewno tłumaczył kiedyś komuś, że "bazinga" używa wtedy, kiedy żartuje, ale nie było chyba wspomniane skąd mu się to wzięło.

ocenił(a) serial na 10
quandzia

po prostu dorzuca bazingę "w razie gdyby ktoś nie załapał że żartuje" :)

ocenił(a) serial na 8
belamyszkow

No przeciez wiem :p Chodzi mi skad mu sie wzielo to slowo- to kakretne :)

ocenił(a) serial na 10
quandzia

"bazinga" to dosyć stare słowo, używane właśnie do podkreślenia żartu :) i pewnie nikt nie wiem skąd sie wzięło...

podaję za "Urban Dictionary":

bazinga - A catchy phrase to accompany your clever pranks.
As popularized by Sheldon Cooper (Big Bang Theory)

ocenił(a) serial na 8
belamyszkow

Ah, :) dziekuje

ocenił(a) serial na 10
quandzia

postać Sheldona pojawia się już nawet w słownikach... :)

ocenił(a) serial na 9
quandzia

Mnie się to kojarzy z "BURN" (czy "BURNED"?) w Różowych latach 70. kiedy Kelso to wykrzykiwał, podkreślając czyjś "przypał" :D

ocenił(a) serial na 7
quandzia

a mniej więcej kiedy zaczął tego używać? jestem w połowie 2 sezonu i jeszcze się z tym nie spotkałam a nie mogę się doczekać ;)

ocenił(a) serial na 8
martadz_91

Ciezko mi powiedziec kiedy dokladnie, ale wierz mi, ze dzis jestem na 7 sezonie i to najlepszy sezon jak dla mnie :) Milej podrozy w BBT

ocenił(a) serial na 7
quandzia

właśnie skończyłam drugi sezon i doczekałam się bazingi w ostatnim odcinku :) genialny serial, trudno mi się oderwać

quandzia

A tak ogólnie to słowa tego użył na planie jakiś reżyser czy scenarzysta robiąc komuś żart i się spodobało ;)

ocenił(a) serial na 10
quandzia

Dokładnie. Po raz pierwszy Sheldon 'Bazinga' mówi w ostatnim odcinku drugiego sezonu. Zwracając się do Leonarda dodaje: 'nabrałeś się na mój klasyczny żart'... Nigdy wcześniej ani nigdy później nie usłyszeliśmy żadnego wyjaśnienia odnośnie pochodzenia tego wyrazu. Po prostu pojawił się i został w serialu.

quandzia

W serialu "Młody Sheldon" zauważył on w sklepie napis z tym słowem i "śmiesznymi" zabawkami. Od tamtego czasu Sheldon używa tego słowa w żartach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones