PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 292
oceny
8,0 10 1 168292
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Obejrzawszy kilka odcinków sezonu 6, w miesiąc obejrzałem wszystkie, jestem obecnie na bieżąco. Jedno jednak mnie teraz męczy po taaakiej uczcie muszę czekać cały tydzień na kolejny odcinek,masakra!

ocenił(a) serial na 10
klub7

Mi pokazał go znajomy. Sezony od 1 do 6 zobaczyłem już chyba z 10 razy ale jakoś nie mogą mi się znudzić. Oczywiście oczekując na nowy odcinek 7 serii, oglądam od sezonu 1 ;]

ocenił(a) serial na 10
klub7

Też tak mam nie mogę się doczekać następnego odcinka!!! sezony 1-6 obejrzałem chyba z 10 razy i za każdym razem mnie śmieszą !!!

klub7

Ja nie mogę się przekonać do tego serialu, przemęczyłem się oglądając pierwszy sezon. Drażnią mnie śmiechy po każdym zdaniu, generalnie nic ciekawego się nie dzieje. Nie umywa się do HIMYM.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
bartnikr

A ja wręcz odwrotnie, obejrzałem kilka odcinków HIMYM i nie przekonałem się w ogóle wolę Teorie 100 razy lepsza jak dla mnie oczywiście, ale każdy ma swoje gusta ;D

ocenił(a) serial na 10
klub7

miałem to samo stary, tylko że ja natknąłem się n kilka odcinków sezonu 4 na hdd pożyczonym od kumpla :) nie minął miesiąc a byłem już na bieżąco bo tak bardzo mnie wciągnęło :)

klub7

Ja zaczęłam oglądać od pierwszego odcinka jakieś 3 tygodnie temu. Kiedys dawno temy na tvn7 obejzalam pare odcinkow, ale potem mi sie urwalo jakoś to, chociaż serial juz wtedy mi sie podobał. Teraz po 3 tygodniach jestem na początku 7 sezonu, który zapewne skończę w ciągu dwóch dni i juz się zastanawiam co ja zrobię z życiem hehe. Nowy sezon dopiero na jesieni, a w Polsce z napisami w ogóle nie wiadomo kiedy dostepny będzie. Serial prze...zarąbisty. Cięty humor przepleciony z nauka, nie ma pustych dennych dialogów glupich bohaterów.

ocenił(a) serial na 10
klub7

Ja zaczęłam oglądać od 4-go sezonu, pod wpływem młodszego brata. Oglądamy na CC, wyłączamy lektora żeby szlifować angielski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones