PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 303
oceny
8,0 10 1 168303
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Jeszcze w poprzednim sezonie była całkiem całkiem, ale teraz utyła jak diabli, ręce i nogi przypominają bale drewna, a podwójny podbródek pojawi się lada dzień. Do laski z pierwszych dwóch sezonów nawet się nie umywa. Z resztą obecne odcinki to zupełnie nowy serial. Kolesie już mocno się odnerdowlili, Penny zbrzydła... Serial leci w dół.

polishchaser1

bez przesady. Aktorka która gra Penny(Kaley Cuoco) złamała nogę na koniu bodajże i to dość niefortunnie, co zapewne spowodowało że ograniczała ruch i tyła. Spokojnie jak dojdzie do siebie to w 5 sezonie będzie dalej 'piękna' ;)

polishchaser1

co ty gadasz, że penny zbrzydła? ja narazie jestem w połowie 1sezonu i ona jest taka zarąbista- strasznie.

mucka77777

zobacz sobie fragmenty 4 sezonu na yt to zobaczysz i ocenisz. fakt faktem przytyła, ale to zapewne tak jak napisałem spowodowane jest wypadkiem. a no i całkowicie proste włosy jakoś jej nie pasują ;)

a i autor tematu przesadził dalej jest ładna.

użytkownik usunięty
polishchaser1

Piękno to pojęcie względne...

ocenił(a) serial na 8
polishchaser1

..Powiedział miłośnik "Toy Story", "Kick-Ass" i "Gdzie jest Nemo?". Lepiej podrośnij kilka lat, wyjdź zza biurka, a później wypowiadaj się na temat urody kobiet ;)

ocenił(a) serial na 9
Mij

Że co? Co ma piernik do wiatraka? Że podoba mi się Toy Story to nie mam prawa oceniać urody kobiet? Co ty bredzisz?

ocenił(a) serial na 7
polishchaser1

a co ma wyglad aktorki do serialu , ktory jest sitcomem. w ogole jesli juz musisz zakladac tak beznadziejny temat , mowiacy o ocenianiu serialu przez pryzmat wygladu aktorow, to chociaz zrob to na stronie danego aktora, a nie na stronie serialu.

ocenił(a) serial na 9
nika87

Co odpowiedź to lepsza lol. Serial przez pierwsze 2 sezony opierał się (i na tym zbudował głównie swoją pozycję) na kontraście pomiędzy ukazaniem życia nerdów, a rozrywkowym życiem superlaski sąsiadki i ich wzajemnych relacjach. Gdyby od pierwszych odcinków jako Penny występowała by Mayim Bialik grająca obecnie Amy nikt na serial nie zwrócił by uwagi.
Jej wagi czepiam się tutaj bo jako osoba prywatna może ważyć i 200 kilo zwisa mi, ale w serialu w którym gra(ła) laskę już w tej roli się nie sprawdza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones