PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 408
ocen
8,0 10 1 168408
7,4 8
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

jak mozna bylo zepsuc taki serial? powinni skonczyc 4 sezony temu lub wczesniej...ale wiadomo - kasa misiu, kasa!.ostatnie odcinki sa na zenujacym poziomie, watpie czy dojade do konca sezonu . nie chce pozbawic sie resztek sympatii do tego dziela

ocenił(a) serial na 6
flamutari

Właśnie oglądnąłem parę odcinków 11 i 12 serii i nie wiem co powiedzieć. W miarę regularne oglądanie zakończyłem na szóstej serii. Już piąta była średnia, ale to co teraz nadają to chłam czystej wody.
Adwokaci obecnego trendu powiedzą: "ale serial musiał się rozwinąć". Tylko, że główni bohaterowie cofnęli się w rozwoju. Raj mimo, że już gada z kobieta, to paradoksalnie jeszcze bardziej zniewieściał. Z Sheldona zrobili czterdziestolatka z umysłem złośliwego czterolatka. Kiedyś to oryginalny gość a teraz jest nieznośnym bachorem (już ten z "młodego Sheldona" jest znośniejszy) i to jeszcze uprawiającym seks...ręce opadają. Ok, mogli mieć dziewczyny, ale czemu musiały się pojawiać w każdym odcinku i mieć tyle samo czasu antenowego? Wystarczyło je pokazywać co 4-5 odcinków i by wystarczyło.

ffi

Zgadzam się z Tobą w 100%. Sheldon był kiedyś "Oryginałem", człowiekiem, który potrafił rzucić jakiś ciekawy cytat, lub teorię naukową dostosowaną do sytuacji, lecz mającą się nijak do życia, co właśnie powodowało komizm sytuacji. A teraz jak napisałeś to po prostu rozwydrzony dzieciak, który utracił swa mądrość. Raj stał się po prostu dziwny, kiedyś ta jego nieśmiałość była jego "flagą", która budziła do niego sympatie, teraz to po prostu wkurza. Howarda lubiłem najbardziej. Taki wesoły "perwers" (w pozytywnym słowa tego znaczeniu), miał szalone pomysły i zawsze źle na nich wychodził, co było śmieszne. A teraz pod butem Bernadet jest po prostu miałki. No i Leonard i Penny, oni nadal wyglądają jak para narzeczonych a nie jak małżeństwo. Kiedyś im kibicowałem teraz nie wiem dlaczego ze sobą są. Poza tym Penny się zmieniła z tej nieśmiałej, ale rezolutnej panienki zrobiła się damulka. No ale cóż, postacie musiały się rozwinąć co z kolei zaprzecza idei istnienia serialu. Na szczęście 12 sezon ma być ostatnim. Niech to ładnie zakończą a Comedy Central niech go już nie powtarza w kółko by pozostał w pamięci fanów a nie psuł smak.

Archangelus Raphael

do tego brakuje mi "bazingi" ostatnia chyba w 5- 6sezonie byla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones