Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum 6 sezonu

Według mnie, sezon 6 jest jak narazie najlepszy. Zobaczymy, co czeka nas w finale.
A Wy, jak uważacie, który sezon jest najlepszy i dlaczego?

boss1224

Zgłosiłem nadużycie i "ić stont" ;D

ocenił(a) serial na 7
boss1224

skonczylem drugi sezon i serial mimo wszystko nie powala na kolana, dziecinne zarty, drętwa posta Leonarda. Serial ratuje Sheldon i Wolowitz.

Zastanawiam się z czego wynika rosnąca oglądalność serialu ( sezon 1 i 2 : średnio ~10mln widzów; sezon 3ci: ~14mln; sezon 6ty: ~17mln). Czyzby byl z każdym sezonem coraz lepszy ?

użytkownik usunięty
boss1224

Nie uważam, że jakikolwiek sezon jest najlepszy, bo myślę (to tylko moje zdanie, proszę się więc nie rzucać na mnie jak kaczki na chleb) iż każda seria miała swoje dobre i złe odcinki.

ocenił(a) serial na 9
boss1224

Mam ocenione wszystkie odcinki i średnia ocena sezonów według mnie wygląda tak :)

sezon1 - 7,88 średnia
sezon2 - 8,22 śr.
sezon3 - 8,22 śr.
sezon4 - 7,75 śr.
sezon5 - 6,83 śr.
sezon6 - 7,06 śr. (po 16 odcinkach)
(ocena według mojej rygorystycznej skali :) Tylko kilka topowych ulubionych odcinków dostało 10)

Sezon 2 i 3 to zdecydowanie najrówniejszy i najlepszy okres serialu. Nieźle wypada także druga część s01 (tu parę początkowych odcinków zaniżyło średnią) i początek s04.

Ale to pikuś. Co mnie najbardziej boli to... zjazd w dół Penny. Właśnie obejrzałem sobie odcinek pierwszego sezonu, ech, gdzie się podziała ta śliczna blondyneczka? Tak szczerze mówiąc to dla niej zacząłem oglądać ten serial, bo spodobała mi się w 8 simply rules :D A teraz...? Szkoda gadać, w ostatnich sezonach dużo gorzej.

ocenił(a) serial na 10
boss1224

W sumie to serial staje się coraz to lepszy i rzeczywiście sezon szósty nie wypadł z gry i daje dużo dawki śmiechu. Oby tak dalej było, bo serial jest znakomity i szczerze mówiąc, wszystkie sezony uwielbiam:)

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
Dusia89

Co raz lepszy? Chyba co raz gorszy. Co niby jest lepszego w nowych sezonach? Pewnie w pierwszych sezonach nie rozumiałaś dowcipów, więc ci się podobało jak serial zjechał to poziomu dla zwykłego zjadacza chleba o byle jakim poczuciu humoru.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Moim zdaniem trochę przesadzasz. Uwielbiam ten serial i podobają mi się wszystkie sezony. Ty możesz myśleć sobie inaczej, mnie tam nic do tego.

ocenił(a) serial na 1
boss1224

6 sezon jest słaby:
-Mało nerdowskiego humoru
-Fabuła odcinków mało zabawna, schematyczna
-Postacie kobiece, których wątki ani nie są fajne, ani nerdowskie
-Obrażanie nerdek pokazując, że nerdki nie istnieją

dobre były pierwsze 3 sezony, a później serial poszedł w słaby serial o grupie przyjaciół.

ocenił(a) serial na 4
boss1224

Sezon 6 jakoś daje radę nie powiem nie jest aż tak złe .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones