PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583230}

Teresa

7,8 1 056
ocen
7,8 10 1 1056
Teresa
powrót do forum serialu Teresa

Czy jest ktoś kto teraz albo niedawno zaczął oglądać Teresę? :)

ocenił(a) serial na 7
madzia124

Jestem na 18 odcinku...
Teresa jest rewelacyjna !!! <3

dropsik417

Ja jestem na 15 :P
Zgadzam się z Tobą, Teresa jest dobra! Każdy odcinek jest ciekawy i zachęca do obejrzenia kolejnego :P z niecierpliwością czekam na następne :P W telce grają fajni aktorzy, zarówno Ci pozytywni jak i negatywni. Czuje, że telka dopiero się rozkręca i dużo będzie się działo :)

ocenił(a) serial na 7
madzia124

Ktos kiedys wspomnial, ze rola Angelique jako Elisy jest slaba w porownaniu do Teresy.
I mial racje ... ona jest stworzona do tej roli :D
Podoba mi sie Mariano, chociaz troche irytuje, a matka Teresy wgl mnie dobija swoim zachowaniem i tym ze ciagle panikuje.
No i brakuje mi troche tego napiecia kiedy czeka sie na nastepny odcinek i mysli co sie wydarzy, bo w kazdej chwili moge wlaczyc nastepny :D

dropsik417

Zdecydowanie lepiej gra Teresę niż Elisę ale to raczej jasne ze względu na rolę jaką ma za zadanie odegrać :P
Co do matki, to w sumie może jest denerwująca, ale nie bez powodu. Ona jedna podejrzewa, widzi, że Teresy zachowania nie są właściwe. Mnie natomiast denerwuje trochę ojciec, który na każdym kroku wspiera córkę. Chociażby akcja z pieniędzmi, kiedy niby po cichu jej je daje. Nie zdaje sobie sprawy, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Mariano jest fajny, ale w 15 odc dojrzałam dopiero jakie on ma długie uniesione włosy hehe śmiesznie to wygląda jak mu tak ,,sterczą" :P

ocenił(a) serial na 7
madzia124

Hahaha :D Nie zwrocilam uwagi na te wlosy :D
Dawno nie ogladalam (3 dni :D ) musze zwrocic na to uwage, moze jest za niski do Teresy w tych jej szpilach :)
Aaaa nudzi mnie cholernie watek matki chrzestnej i tego jej spiewaka ... ostatnio to przeskakuje :P

dropsik417

Również ostatnio nie oglądałam odcinków, ale teraz wszystko sobie odbiję :P

ocenił(a) serial na 7
madzia124

Jestem na 29 :D
Zwrocilam uwage na fryz Mariano i zastanawiam sie jak wyglada bez tych litrow lakieru na glowie :D Pewnie jak lizniety przez rowe :D Ogladalas Triumf milosci?

dropsik417

Ogólnie zawsze ma uniesione włosy ale w 15 odcinku były one mega ;D
Nie, nie oglądałam telki Triumf miłości...
Telenowele przeze mnie obejrzane takie ostatnie to w kolejności Kiedy się zakocham, Zakazane uczucie, Ukryta miłość, Otchłań namiętności i teraz ta...
Ja jestem na 19 odcinku :P czyli jeszcze troche mi do Twoich :P

ocenił(a) serial na 10
madzia124

teresę można już oglądać na tvn player

centina08

Hej, właśnie zaczęłam oglądać :) zapowiada się ciekawie... Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
magducha891

Ja tez właśnie za nią się dziś wziełam i bardzo mnie wciągneła :)

p_o_n_

To miłego oglądania :) Ja właśnie jestem na 32 odcinku i rozkręca się rozkręca :P

ocenił(a) serial na 9
madzia124

Dziękuje :) To wole nie myśleć co bedzie koło 30odc skoro juz teraz jestem nią zachwycona :)

ocenił(a) serial na 7
madzia124

Zchowanie Teresy mnie przeraza .....

ocenił(a) serial na 10
dropsik417

Przez przypadek obejrzałam pierwszy odcinek na tvnplayer i nie mogę się doczekać kolejnych. A zachowanie Teresy powoduje, że chodzę po domu i wykrzykuję (zupełnie jak w tych telenowelach) "co za podła intrygantka!", "czemu nikt nie widzi że ona jest parszywą manipulantką?", "w końcu wpędzi matkę do grobu!" itp. To chyba przez to, że ostatnią oglądaną przeze mnie telenowelą był "Zbuntowany anioł" i już wyszłam z wprawy w spokojnym i zdystansowanym śledzeniu intryg :) A "Teresa" mnie po prostu powala. Jak główna bohaterka może być wcieleniem zła i egoizmu? I nikt normalny (poza matką i wariatkami w rodzaju Aidy) tego nie widzi?

ocenił(a) serial na 7
karinae

Ta telenowela jest niewatpliwie jedyna w swoim rodzaju. Nie ma chyba takiej drugiej i tym mnie urzekla. Ja jestem na 38 odc i z kazda chwila jej zachowanie jest co raz gorsze. I choc nir pochwalam ani troche jej zachowania to oderwac sie od ogladania nie moge.

Co do Zbuntowanego aniola to byla moja pierwsza telenowela i do tej pory jest moim numerem 1 :)

ocenił(a) serial na 9
dropsik417

ja jestem na 100odc i tu to dopiero Teresa wymyśla. Nigdy zadna telenowela mnie tak nie wciągneła zeby w tak krótkim czasie tyle odcinków obejrzeć. A co do Angelique Boyer - ona jest stworzona do tej roli, widziałam pare odcinków Otchłani namiętności ale tam mnie jakoś nie przekonała do siebie a po roli Teresy zakochałam sie w niej :)

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

Ostatnio sie nad tym zastanawialam...
Kiedys slyszalam, ze idealna rola dla czlowieka to odgrywanie samego siebie.
Moze Angelique nie musi wcale w Teresie grac ? :D
Pamietam w otchlani jak odgrazala sie na pokaz Florenci, zeby uwazala na swojego meza, bo ona tez jest z kobiet Bougie (nie pamietam pisowni) i w koncu jej meza tez ukradnie. Miala wtedy taki wyraz twarzy jak by byla w swoim zywiole.

ocenił(a) serial na 10
p_o_n_

No nieźle, w 10 dni 70 odcinków! tvnplayer wydziela po dwa odcinki dziennie, ale w sumie dobrze, bo sama nie byłabym w stanie się ograniczyć, a jeden to byłoby okrucieństwo :) podoba mi się bardzo, że nie ma w tym serialu typowych podziałów - bogaty to ten zły, a biedny to chodząca dobroć. Aurora, Paloma, Luisa czy Maira to dobre i sympatyczne osoby. Szkoda tylko, że jeśli tylko ktoś jest dobry, to ta podła Terecha go skrzywdzi i/lub wykorzysta.

ocenił(a) serial na 10
dropsik417

Ja jestem na 32 odcinku i nie mogę zdzierżyć tego co ta Teresa wyprawia. Naprawdę dobrze, że oglądam online, to chociaż mogę w chwilach szczególnego wzburzenia zatrzymać, przejść się do kuchni, zrobić herbatę i jak mi nerwy opadną nieco, włączyć dalej. Czasem natomiast oglądam pewne sceny kilka razy bo mi się zdaje, że się przesłyszałam :D Strasznie mnie denerwuje ojciec Teresy , który tak daje się jej omotać, ale w sumie boi się ryzykować karierę córki. Matko, jakie to straszne. Sama kłamać nie lubię, nie umiem i przeraża mnie to, ze istnieją tacy ludzie jak ona i że mogę na nich się natknąć.

karinae

Odcinki są nie tylko na tvn player, są na dailymotion tam oglądam. Całe wieki nic takiego nie oglądałam :P Śmieszne, że ta co gra Aidę już taka stara jest. Młodszych aktorek tam nie mają ? :)

ocenił(a) serial na 10
F_A_N_T_A_Z_J_A

A śp. Rosita?! Tak mi coś wyglądała na niekoniecznie młódkę, zwłaszcza, że w chwili serialowej śmierci była tuż po 15 urodzinach. Sprawdziłam i okazało się, że aktorka ma 30 lat! Obsadzenie roli Aidy jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo pewnie za kilka odcinków znów będzie "3 lata później", więc może w serialu dobije do swojego wieku kalendarzowego. Za grubą przesadę uważam jednak obsadzenie 30-letniej kobiety w roli 15-latki, która występuje dosłownie w kilku odcinkach i poza machnięciem szarfą parę razy i przemieszczaniem się wszędzie biegiem nie robi nic spektakularnego (specjalnie przyglądałam się, czy zostaną pokazane jej niebywałe, złotomedalowe akrobacje, bo myślałam, że aktorka może ze względu na umiejętności gimnastyczne dostałą te rolę). Esperanza, która gra dwudziestoparolatkę ma 40 lat, ale faktycznie wygląda bardzo ładnie. A Aida strasznie mnie śmieszy tymi swoimi brwiami, które żyją własnym życiem i grają wszystkie jej emocje :)

karinae

Esperanza gra 20 paro latke ? Beka myślałam, że dobiega 40. Ja to traktuję jako komedie dokładnie to jak grają choć sama na co dzień bardzo gestykuluję :P Wczoraj wyczytałam, że aktorka co grała 15latke ma 30 XD Pewnie dlatego ją ukatrupili, bo by to raziło w oczy.

ocenił(a) serial na 9
karinae

To jest chyba najgorsze w tej telenoweli. To że ukazuje okrucieństwo i kłamstwa Teresy i przynajmniej ja (nie wiem jak inni) przez nią uświadomiłam sobie że tacy ludzie chodzą po ziemi.

p_o_n_

ja właśnie jestem na 49 odcinku i telka nadal zachęca do oglądania a nawet coraz bardziej :P Miałam dłuższą przerwę w oglądaniu ale teraz staram się chociaż 2odcinki dziennie obejrzeć jednak zazwyczaj daje radę tylko 1 ;/

ocenił(a) serial na 9
madzia124

Ja ją skończyłam w tamtym miesiącu i nie było chyba odcinka który by mnie nudził :) Teraz czekam na Amores Verdaderos bo to świetna telenowela :)

p_o_n_

długo ogólnie oglądałaś te telkę? :)

ocenił(a) serial na 9
madzia124

Lepiej nie będe mówić bo wyjde na jakąś telenowelomaniaczke :) Powiem tylko że krótko :)

p_o_n_

Oj tam to normalne :) jeśli jest czas to mogłoby się oglądać bez końca :P Możesz się pochwalić ;)

ocenił(a) serial na 9
madzia124

nie ma się czym chwalić, tu jest nad czym płakać :) jak narazie jestem po teresie i skupiam sie na nowych telenowelach ;) własnie oglądam "Sante diable" z Aaronem Diazem - bardzo ciekawa telenowela z wciągającą fabułą i interesującą obsadą :)

dropsik417

A ja z kolei wolałam ja w Otchłani namiętności. Jakoś tam bardziej przypadła mi do gustu, nawet wyglądem. Tutaj jest dużo bardziej demoniczna, w każdym tego słowa znaczeniu;) Ale nie da się ukryć- też się wciągnęłam i to bardzo w "Teresę". Nie przypominam sobie telenoweli, w którym to główna bohaterka byłaby czarnym charakterem...
"

ocenił(a) serial na 10
madzia124

Ja z Mężem też zaczęłam niedawno oglądać, jesteśmy na 45 odcinku, wciąga niesamowicie :)

PaulinaiPawel

Jak się ogląda? Na którym odcinku jesteście? :)
Ja niestety ostatnio nie miałam czasu oglądać ,,Teresy" ale mam zamiar to nadrobić :) Jestem aktualnie na 70 odcinku ;)

ocenił(a) serial na 10
madzia124

Już nie oglądamy, przeczytaliśmy streszczenia pozostałych odcinków. Nie mogłam się powstrzymać, musiałam ;-) Ciebie nie kusi? ;-)

PaulinaiPawel

Zawsze mnie kusiło czytanie kolejnych streszczeń odcinków ale od jakiegoś czasu przestałam choć zdarza się, że przeczytam kawałek z jakiegoś odcinka :P ale tylko jednego ;) czyli praktycznie dużo nowego nie wiem a raczej to bardziej zachęca do oglądania, bo zaciekawia :)

ocenił(a) serial na 10
madzia124

Racja racja, ale film jest taki emocjonujący, a momentami denerwujący, że musiałam przeczytać ;)

PaulinaiPawel

Czasem tak bywa ;)
A teraz oglądasz/cie inna telkę?

ocenił(a) serial na 10
madzia124

Nie, a polecasz coś? Chętnie obejrzałabym coś w stylu Teresy :) Ogólnie oglądam Na Wspólnej :)

ocenił(a) serial na 9
PaulinaiPawel

Nie wiem czy jeszcze masz ochotę oglądać, ale jeśli szukasz czegoś w stylu Teresy to polecam Cenę marzeń :)

madzia124

Ja zaczęłam niedawno oglądać na tvnplayer i nie powiem, wciąga chociaż niektóre wątki przewijam bo mnie nudzą :) teraz jestem na 24 odcinku i rozwaliło mnie to "3 lata później" a nikt się ani troche nie zmienił, już nie mówie tu o dorosłych bo wiadomo że nie bardzo sie zmienią przez 3 lata ale np ten Pablito albo jego brat tacy sami a przecież dzieci rosną i sie zmieniają :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones