PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 173
oceny
7,0 10 1 12173
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Azjatka straciła dziecko. Przewozili oni skrzynie z T-1000... prawdopodobnie John chciał ich przeprogramować na swoja korzyść jednak oni mają płynny procesor wiec chciał ich po prostu do tego przekonać... Azjatka straciła dziecko bo ją pobili jej ludzie... nie mogła ich zabić gdy byli mali zamiat poświęcać niewina dziewczyne? Poza tym Jahn chyba nie liczył że najpotężniejsza maszyna tamtej epoki bez przeprogramowań przejdzie na jego strone... a i kwestia Dereka... on musiał tąAzjatke zabijać? I tak by zgineła..

ocenił(a) serial na 9
Hachiko_fw

tu nie chodzi czy ta maszyna przejdzie na jego strone, a czy cały odłam maszyn mu pomoże. W serialu widzimy, ze maszyny dzielą się na dwa ugrupowania te ktorych AI pochodzi z Cyberdyne(Skynet) i te które pochodzą od Turka-Cromartie, AI z Turka wie, iż należy ludzi chronić dlatego w przyszłości możliwe, iż John starał się o ich pomoc. Co od Azjatki to może została zabita z tak błachego powodu, iż scenarzyści chcieli raz na zawsze zamknąć jej wątek :P

coldfusator

Ja myślałem żę T-1000 mieli po prostu uczycia... a maszyny typu Cameron to przeprogramowane maszynki... wiec Turki Walczą ze Skyntami ale nie chcą sie przyłączyć do ludzi?

ocenił(a) serial na 9
Hachiko_filmweb

troche to pogmatwane, ale w jednej z wersji rzeczywistości maszyny się nie dołączyły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones