PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 171
ocen
7,0 10 1 12171
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor
arturpe86

Przepraszam bardzo, ale już jestem zmęczona tym, że wszyscy po kolei zadają to samo pytanie (i zakładają nowy temat), zamiast po prostu poszukać na forum. Jest tam temat (nawet nie jeden), poświęcony tej sprawie (i nie mowie tutaj o tych tematach tysięcznych, bo te są o czym innym). Wystarczy poczytać.
Nie, sezonu 3 nie będzie. Serial został anulowany już ponad 3 lata temu. Koniec. Definitywnie.

_Anika_

Ale ty jesteś brutalna.

akiun

co ty z tym brutalna i brutalna? Po prostu odpowiedziałam na pytanie. Lepiej, żeby wątek pozostał bez odpowiedzi? bo jakoś nikt inny jej nie udzielił. Pytanie brzmiało czy będzie sezon 3? Odpowiedz brzmi: nie. Nawet jeśli kiedyś powstanie kontynuacja (chociaż jestem pewna, że nie ale niech będzie, że tego nie napisałam, żeby znowu nie było, że jestem brutalna) to na pewno nie w formie sezonu 3, tylko jakieś innej. No więc odpowiedź na pytanie 'czy będzie sezon 3' nadal brzmi - nie.

ocenił(a) serial na 10
arturpe86

Istnieje pewna, bardzo niewielka szansa, na wyprodukowanie kontynuacji w postaci filmu, który miałby zamknąć całą historię. Ostatnie wiadomości na ten temat pochodzą z 2010 roku od Thomasa Dekkera, który wspominał o pomyśle wyprodukowania trzech półtoragodzinnych filmów, stanowiących kontynuację serialu. Od tego czasu nie ma jednak na ten temat żadnych wiadomości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones