PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 167
ocen
7,0 10 1 12167
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Na pewno to jest lepsze od nowszych wersji terminatora.

ocenił(a) serial na 10
MATRIX_32

Jako fan serii terminator po skończeniu serialu ponownie z przyjemnością obejrzałem T1 i T2 więc tak, serial zdał wg mnie egzamin doskonale.

Jako że T1 i T2 to filmy akcji, w serialu bardzo spodobała mi się ta ''inność'' - serial ma mniej akcji, ale za to znacznie rozbudowuje wątki bohaterów oraz ich relacje między sobą. Dla mnie świetne uzupełnienie.

ocenił(a) serial na 5
Banan922

Terminator to Terminator a to tylko serial i nigdy nawet się nie zbliżył to poziomu T1 i T2 bo T3 i T4 to taki sam mizerny poziom jak ten serial zresztą zrobiony chyba tylko i wyłącznie dla kasy bo nic totalnie nie wnosi do całej historii o Terminatorze , no ale co się dziwić serial jest przestarzały i w sumie nudny .

ocenił(a) serial na 10
TheGoldi07

Każdy ma swoje zdanie :) Szanuje Twoje i zgadzam się, kilka odcinków było naprawdę kiepskich (z tego co pamiętam to odcinki od 13 do 16 drugiej serii) ale ogólnie serial bardzo mi się podobał i rzucił trochę inne spojrzenie na Terminatora. Ogólnie dałbym 9, ale za Summer musiałem dać 10 ;) T1 i T2 to super klasyki, przełomowe i niezniszczalne kino. 100/10 ;)

ocenił(a) serial na 5
Banan922

Spoko twoje zdanie co do Summer żeby ona jeszcze potrafiła coś więcej pokazać niż tą jedną mine i nie mówię tu o tym serialu panna w niemal każdym filmie w jakim grała wygląda tak samo co się przełożyło na jej dorobem filmowy który nie imponuje ani troche same kiepskie filmy , cóż pasuje do roli terminatora bo ma niezmiennie jedną mine i przez przypadek nie uśmiechnie się .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones