PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 167
ocen
7,0 10 1 12167
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Wszystkich zainteresowanych 3 sezonem TSCC zapraszam do śledzenia wiadomości na temat
projektu "Terminator: The Connor Chronicles dostępnych na stronie:

www.terminatorcc.com

Jest to prawdopodobnie jedyna namacalna forma kontynuacji (nie licząc tzw. fanficków), która ma
szanse kiedyś się ukazać. Osoby zaangażowane w ten projekt niemal od czasu anulowania TSCC
dążą wytrwale do realizacji swego celu. Nie poddają się. Idą wciąż naprzód i z uporem (jak przystało
na ruch oporu). Bierzmy z nich przykład i dążmy także do realizacji swoich celów...


...jak np. ukończenia kolejnego - 79 tematu :) Zapraszam!

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Teraz też leci masa seriali tylko nie mam czasu pisać , pracy sporo ostatnio ;)

Bartek2

Pomysłowości też ale przede wszystkim wykonania kostiumów, bo są świetne. Szczególnie kostium Pana Zimowego :)
Kurcze... strasznie polubiłam wszystkie postaci w tym filmie. Jak w następnym Kapitanie... pójdą tropem komiksów, to... ciężko mi będzie się z tym pogodzić. Bardzo...

Bartek2

Niezniszczalni 3 - polecam! Jest spora dawka humoru, eksplozje, wszechobecna rozwałka, pościgi, świetne sceny walk no... czyli prawdopodobnie wszystko czego do szczęścia potrzeba :P xD Tym razem w zespole pojawiła się nawet kobieta. Lekka fabuła stanowi miły dodatek do całości :)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Na pewno obejrzę, jak wyjdzie na DVD :)

jacekjan

I Need for Speeda też koniecznie obejrzyj ;) Tak na odprężenie to bardzo fajny film IMHO.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Dzięki! Chciałem spytać, czy ktoś oglądał, a tu gotowa recenzja. Właśnie pozbyłem się dzieciaków i szukam czegoś na miły wieczór.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Wow, jeszcze tylko 4 strony, 200 postów i kończymy ten temat ;P

Hostile

Dokładnie - Wow! :) Kiedyś 200 postów starczyłoby pewnie na jakieś 30 minut :P Teraz niestety dłużej ale i tak póki udaje się ubijać kolejne tysiaki to bardzo źle jeszcze nie jest :)

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Do końca roku może się uda ;)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Kurcze jak się tu cichutko zrobiło.. 4 dni temu ostatni post dodany, nie wierzę :(

ocenił(a) serial na 10
Estrella__

Prędzej czy później ktoś tu jednak zagląda :)

Estrella__

Zbyt dużo jest pracy w życiu, żeby ze wszystkim zdążyć :/ Już nawet nie ma kiedy popisać na forum.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

A no też prawda, stare dobre czasy już minęły, kiedy zawsze ktoś był :)

Bartek2

Spodobała mi się jedna rozmowa w Supernatural. Odcinek 9x15. Sam i Dean rozmyślając nad nową sprawą związaną z duchem w pewnym momencie zeszli na temat popularnych filmów na YouTube, tzw. virali.

<Dean> Wiesz, jakie nasze nagranie stałoby się viralem?
<Dean> Gdy w wieku 5 lat przebrałeś się za Batmana i zeskoczyłeś z szopy myśląc, że umiesz latać.
<Sam> Ty skoczyłeś pierwszy :)
<Dean> Miałem 9 lat i byłem przebrany za Supermana.
<Dean> Wszyscy wiedzą, że Batman nie umie latać.
<Sam> Ja nie wiedziałem i złamałem rękę.
<Dean> Wiem :) Zawiozłem cię na pogotowie na kierownicy roweru. Stare dobre czasy.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

W Supernatural dość często można usłyszeć dość zabawne rozmowy braci :). Ogólnie niektóre teksty są powalające :)

Estrella__

Castiel i Crowley (on w 9 sezonie) też są nieźli :) Np. Dean i Crowley siedzą w barze i rozmawiają. Nagle Crowley przerywa i wstaje:

<Crowley> Idę się odlać.
<Dean> Idziesz do kibla?
<Crowley> Tak, a co? Chcesz skrzyżować strumienie?

xD

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

I tu się z Tobą zgodzę :)

Mi się podoba Crowley po odwyku ;P
http://kwejk.pl/obrazek/2029646-kradnie-slodycze-d.html

I jeszcze niewinny Cass
<Cass> Czas spędzony z April był bardzo edukacyjny.
<Sam> Można tak powiedzieć o śmierci.
<Cass> Oraz seks (Dean krztusi się burrito)
<Dean> Uprawiałeś seks z April? Zabezpieczyłeś się?
<Cass> Miałem anielskie ostrze.
<Dean> Miał anielskie ostrze...

Estrella__

Tak, to też było niezłe. A potem Dean mówiący z dumą: "No, nasz mały Cass zaliczył żniwiarza" :)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

O, o tym to zapomniałam :)

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Ostatnio widziałem Lucy. Całkiem niezły! Bardzo szybki film akcji, tak szybki, że zmieścił się w 80 minutach ( pomijam czołówkę i końcową listę płac). Dobre zdjęcia i efekty specjalne. Rewelacyjne sceny pościgu. Polecam.
Gdybyście szukali czegoś na wyjście z młodszym bratem, siostrą lub kuzynem to serdecznie odradzam Mikołajka na wakacjach. Byłem wczoraj. Totalna żenada. Reżyser nie wiedział, czy chce kręcić film dla dorosłych, czy dla dzieci. Powstała dziwna hybryda dla nikogo.

velve

Na Lucy mam zamiar się wybrać. Na zwiastunach nieźle się zapowiadał. Szkoda tylko, że nie jest dłuższy no ale jeśli dobrze zrealizowany to można wybaczyć.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Byłem na "Niezniszczalnych 3", super kino. Trochę za długi, ale po raz pierwszy scenariusz miał ręce i nogi. Powinni wyciąć z 20 minut, ale naprawdę dają radę. Zabrakło mi Chucka Norrisa ;-). Arnold widocznie nie w formie. Grube ubrania i tylko strzały z giwery, chyba przestał ćwiczyć? Reszta chłopaków trzyma fason. Czekam na czwórkę :-).

Bartek2

9 sezon Supernatural trzymał dobry poziom. Finał nie był jakiś epicki ale sama końcówka z Deanem sprawia, że ciekawi mnie co będzie dalej. Zapowiada się, że w 10 sezonie powinno się sporo dziać, no ale zobaczymy. Ciekawe czy S10 będzie ostatnim sezonem czy jeszcze coś wymyślą. Nie mam już bladego pojęcia jakie tematy mogliby jeszcze poruszyć w tym serialu. Chyba już było w nim wszystko :)

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

kosmitów nie było ;> chyba

Mq112358

Ano rzeczywiście. Chyba jeszcze nie było :) Ale jakby taki temat poruszyli to by to była już jazda po bandzie bez trzymanki :P

Słuchając na YouTube Sound of Silence natrafiłem przez przypadek na filmik z anime (chyba) Attack on Titan: http://youtu.be/VIQXUX3HhpU Wprawdzie niektóre sceny wyglądają dość brutalnie, ale ciekawi mnie cóż to może być. Chyba się za to zabiorę chociaż na obecną chwilę nie mam pojęcia kiedy znajdę odrobinę czasu...

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

O, Simon & Garfunkel, I like it ;)

Shingeki no Kyojin (czyli Attack on Titan) polecam, jedno z najciekawszych (jeśli nie najciekawsze) anime zeszłego roku, sceny walk zrobione są z rozmachem i wyglądają świetnie, muzyka też jest na wysokim poziomie, a fabularne twisty ciągle zaskakują ;P Czekam, kiedy zrobią drugi sezon ;P Tutaj jest tailer:

http://www.youtube.com/watch?v=MGRm4IzK1SQ

Polecam też przeglądarkową grę opartą na tym anime, świetnie się w niej zarzyna Tytanów, a zwłaszcza na multi ;P

http://fenglee.com/game/aog/

Hostile

Wygląda naprawdę nieźle. Tematyka też dość interesująca. Styl rysowania też jakiś taki inny. Przynajmniej jeszcze takiego nie widziałem. No ciekawe co to będzie.

Bartek2

Dziś się okazało, że większość ludzi jakich znam ma konto na Facebooku... tylko ja nie. Szczerze mówiąc myślałam, że to jest bardziej popularne w USA a u nas nadal rządzi Nasza Klasa ale jednak nie. Czy to znaczy, że jak nie mam konta to nie istnieję? No bo podobno teraz już tak... Hmm... Nawet firmy mają już takie konta. No i to wszędzie obecne "lubię to". FB przejmuje świat? A Wy macie takie konto? Spoko, nie chce żebyście tu podawali linki, po prostu pytam z ciekawości. Tylko mówcie prawdę, tak czy nie? :P

_Anika_

Zacząłem używać Facebooka jak jeszcze mało kto o nim w Polsce słyszał. Jak nagle wszyscy zaczęli z niego korzystać to ja przestałem. A tak na przekór :P Konto mam nadal, ale nie używam. No chyba, że mnie ktoś do tego zmusi. Moim zdaniem Google+ jest znacznie lepsze, chociaż ma nieco inny charakter. Można tam jednak znaleźć znacznie bardziej wartościowe rzeczy niż na fejsie. Do tego dochodzi świetna integracja z Androidem. Przykładowo jeśli jest się w jakiejś społeczności i ktoś utworzy wydarzenie np. że w tym miejscu i o tej godzinie coś tam będzie się działo, to w Androidzie od razu synchronizuje się to z kalendarzem. System wyświetla odpowiednio wcześniej przypomnienie z komunikatem w stylu "Aby zdążyć musisz wyjechać o godzinie np. 19:34". Przewidywanie oczywiście na podstawie aktualnych danych o ruchu. Po kliknięciu zostaje uruchomiona nawigacja. Nie wiem czy Facebook ma takie bajery, ale w G+ wyszło to całkiem nieźle.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

G+ mi jakoś wizualnie nie podszedł jak i nie znalazłem dla niego zastosowanie , właściwie z fb też mało korzystam a dologuje się dla newsów z napisyy24 ;>

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

Widzę że na czasie jesteś :P
ja mam konto już z 5 lat , choć się loguje to nie prowadzę fejsowego życia , profilowe zdjęcie od 5 lat nie zmieniane hehe

Mq112358

No chyba nie jestem na czasie w tym temacie :P

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

Ja mam 2 córki, więc jestem na bieżąco :-). NK to już dno totalne - konto należy wykasować lub chociaż zahibernować. FB w ostateczności, nie wolno wchodzić zbyt często, generalnie luz blues i udawać, że rzadko tu zaglądamy. Instagram - spoko, nie ma wstydu, można wrzucać zdjęcia. Aby być oryginalnym należy szukać dalej, obecnie dobre jest Myspace lub Google+. Ogólnie zasada jest bardzo prosta, gdy na serwisie jest zbyt dużo naszych znajomych, to zmieniamy na nowy, a o starym wypowiadamy się z lekceważeniem :-).
Mam nadzieję, że pomogłem. W razie pytań lub niejasności, mogę spytać latorośle o najnowsze trendy, jutro wracają z wakacji.

velve

Dzięki! bardzo dużo mi rozjaśniłeś :)

Czuję się teraz, co prawda, jak stara babcia w tym świecie ale ok ;)

ocenił(a) serial na 10
_Anika_

"Czuję się teraz, co prawda, jak stara babcia w tym świecie ale ok ;)"

Ja też czasem się tak czuję i nie chodzi mi tylko o konto na portalu społecznościowym. Zupełnie nie przemawia do mnie nachalny marketing, lansowanie nowości, czy potrzeb ciągłych zmian itp.

jacekjan

Moim zdaniem najgorsze jest to jak ten świat pędzi przed siebie i ciągle przyspiesza. Nie ma czasu na zastanowienie, po prostu trzeba wszystko robić jak najszybciej się da i najlepiej bez zastanowienia. Nawet będąc w (czy też na :)) mieście wystarczy się na chwilę zatrzymać, żeby zauważyć, że zaczynamy stanowić przeszkodę dla pędzącego tłumu. Czy nie lepiej byłoby robić wszystko wolniej, a dokładniej?

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

Zapomniałem tylko dodać, że te zasady obowiązują w przedziale 10-16 lat :-). Nie wiem jak to jest później.

ocenił(a) serial na 10
velve

Zawsze możesz poczekać aż córki podrosną :)

ocenił(a) serial na 10
_Anika_

Ja nie mam konta na FB, ale mam na NK. Założyłem je tam w 2007 roku (wtedy wszyscy zakładali) i dzięki temu odnowiłem kilka kontaktów z liceum. Jednak nie używam już tego konta do żadnych kontaktów, bo powymieniałem się mailami i telefonami i NK nie jest mi już potrzebna.
Zupełnie natomiast nie odczuwam potrzeby wstawiania aktualnych zdjęć, publikowania wiadomości o sobie itp. Nigdy nie wiadomo kto to przeczyta i co z tego wyniknie...

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Co do tego wstawiania, to na prawdę trzeba uważać, ja fb założyłam parę lat temu za namową koleżanki. Czasem się przydaje, bo można w miarę szybko dowiedzieć się jakiegoś niusa ze studiów, bo mój rok wszystko na grupę wstawia, więc w tym przypadku jest przydatny :)

Estrella__

A Gadu-Gadu używa ktoś jeszcze? Kiedyś pamiętam, że było to mega popularne. Teraz w sumie nie wiem bo sam rzadko używam, ale jednak czasem się przydaje. Jeśli używacie to ilu cyfrowe macie numery? Ja swój założyłem jeszcze w czasach modemów 56k i kawiarenek internetowych. Wtedy jeszcze nikt nie miał stałego łącza w domu :) Numer 6-cyfrowy.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Gadu Gadu też używam, rzadko bo rzadko ale używam :). A numer mam 8-cyfrowy, a nie pamiętam ilu cyfrowy miałam wcześniejsze, bo musiałam zmienić :)

Bartek2

Ja mam numer 7-cyfrowy ale teraz już praktycznie nie używam gg, chociaż pamiętam, że kiedyś (w zamierzchłych czasach) to często.

Bartek2

"The Forest" - na razie w wersji alpha ale już prezentuje się bardzo dobrze. http://youtu.be/eQHoeDxS95Y
Niby to survival-horror ale wydaje mi się, że i tak najwięcej rozrywki będzie dawało ścinanie drzew :)

Bartek2

@Jacek, niedawno zacząłem czytać książkę, którą poleciłeś "www.1939.com" i muszę przyznać, że wciąga. Na razie przeczytałem dopiero 7% więc można powiedzieć, że początek ale podoba mi się mnogość opisów. Szczególnie są opisy postaci i ich charakterów ale scenerii, warunków atmosferycznych i odczuć również. No ciekawe co będzie dalej jak się już historia rozkręci.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Są cztery książki z tej serii, ale pierwsza jest moim zdaniem zdecydowanie najlepsza. Aż się prosi o nakręcenie filmu na jej podstawie.

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

Potwierdzam, dla mnie też 1939.com to najlepsza część. Mocno wciąga.

Bartek2

Ciekawy eksperyment: http://youtu.be/438sGy9IE58
Plus dla Amerykanów. Wydaje mi się, że Polska wypadłaby podobnie do Rosji pod tym względem, chociaż kto wie.

Bartek2

Krótka lecz jakże treściwa zapowiedź sezonu 3 Arrow: http://www.youtube.com/watch?v=7usAdGlc32E

_Anika_

Czyli widać, że jednak będzie jeszcze Olicity. Ciekawe jakie zagrożenie/czarny charakter pojawi się w tym sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones