PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 167
ocen
7,0 10 1 12167
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Rozważam zakup tego serialu. Lecz nie wiem czy się na niego zdecydować i czy nie lepiej wziąć
sezonu 2 który ma 3 płyty więcej?

ocenił(a) serial na 8
legia2912

Oglądałem ten serial już jakiś czas temu i mi bardziej podobał się sezon 1. A czy warto kupić, hmm nie wiem. Obejrzyj online jakiś odcinek, najlepiej pierwszy i jak Cie zaciekawi wtedy zdecydujesz o kupnie lub nie.

Paradise Lost

Oglądałem jeden odcinek w telewizji. Lecz był on o 01:00 w nocy a więc niecodziennie można o takiej godzinie oglądać coś w TV. Problem w tym że sezon 2 kosztuje tyle samo co pierwszy ale ma 3 płyty więcej. I czy ten serial ma szybką akcję i czy fabuła jest fajna? Bo tak jak napisałem oglądałem tylko jeden odc.

legia2912

Serial nie ma szybkiej akcji chociaż fajne sceny tego typu od czasu do czasu pojawiają się. Jest to bardziej dramat i nastawiony na pokazanie wewnętrznych przeżyć bohaterów. Parę odcinków w środku 2 sezonu było przynadnawych, ale warto przez nie przebrnąć dla samej końcówki, która jest moim zdaniem bardzo dobra i pełna akcji. Generalnie IMHO sezon drugi jest lepszy od pierwszego.

Bartek2

Chodziło mi głównie o to czy ma klimat i wartką akcję w stylu kinowych Terminatorów? Serial ten kupię na pewno ale chce się upewnić.

ocenił(a) serial na 5
legia2912

nie, nie ma wartkiej akcji w stylu kinowych Terminatorów, tym bardziej klimatu (naturalnie mówimy tu o dwóch pierwszych częściach). Serial jest po prostu ....inny :-)

ocenił(a) serial na 9
legia2912

Kup oba sezony :) bez 1 masz małe szanse na zrozumienie co się będzie działo w 2...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones