PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526548}
7,5 740
ocen
7,5 10 1 740
Terriers
powrót do forum serialu Terriers

Najpierw 'Rubicon', a teraz i 'Terriers' nie będą już kontynuowane. Jestem totalnie wkurzona na szefów tych stacji, bo zdjęli z anteny dwa najlepsze tegoroczne debiuty. Ja się szybko po tym nie pozbieram...

ocenił(a) serial na 9
Ewi

Terriers był jedną z najlepszych premier tego sezonu (jeżeli nie najlepszą). Niestety amerykańscy widzowie wolą lekką papkę niż dobrze zagrane i świetnie napisane seriale :-/

ocenił(a) serial na 10
Denis

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Skurwysyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
Ewi

Niestety. Wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 9
Ewi

nie daruje... najlepszy serial tego roku po brzytwie... nie daruje...

Ewi

"Rubicon" jako nie wbiłem się w klimat, "Terriers" na początku tak sobie, za to pod koniec rozpędził się niesamowicie, odkrycie sezonu, tym bardziej szkoda, że Del.

ocenił(a) serial na 8
m_7

Mnie zawsze w takich momentach rozwala poziom intelektualny głównej widowni do której są te seriale skierowane, czyli do Amerykanów. Czy naprawdę te seriale są aż tak złe aby je kasować po pierwszym sezonie? Ten przynajmniej pierwszy sezon dociągnął do końca. Niektóre nie mają aż tyle szczęścia. Chyba jedna osoba dobrze podsumowała cancele seriali takich jak "Terriers" i "Rubicon" w jednym z tematów pod serialem Rubicon: "Ja p****ole co ci Amerykańcy oglądają skoro takie dobre seriale idą w odstawkę u nich? Za zbyt skomplikowana fabuła dla tych przygłupów?"

terbi_2

Przynajmniej jako tako historia się zamknęła. Niestety Terriers nie miał swojej widowni, gdy się popatrzy co się utrzymuje w stacjach kablowych, to są to seriale, które z założenia prowokują - Dexter, Weeds, Breaking Bad, Californication itd. "Terriers" to był po prostu dobry serial, dla ludzi z wyrobionym smakiem, a nie napalonych na jakąś tanią sensacje. Musiał polec.

ocenił(a) serial na 8
Analog

Niestety takie nam czasy nastały, że nikt teraz (albo prawie nikt) nie tworzy filmów nie dla kasy tylko dla siebie i chce jedynie wyrazić siebie poprzez kinematografię. Jeśli by przy tym zarobił całkiem pokaźną sume to tym lepiej. Teraz jednak najpierw się patrzy na to czy film jest dobrze przygotowany pod względem marketingowym bo jeśli jest szeroko zakrojona kampania reklamowa to swoje film w kinach wyrobi. Przy tym jeśli nie będzie w nim krzty fabuły to i tak producenci ogłoszą sukces. W końcu taka wielka ilość ludzi poleciała do kin. Nikt już po kupieniu biletu nie słucha opinii widowni bo wtedy może ktoś jeszcze wpadnie na pomysł aby bilety niezadowolonej części zwracać. Ciekawe, jakby wyglądały oceny filmów kiedy wychodzący z kina ludzie mogliby oceniać obejrzany właśnie film po wyjściu z kina.

terbi_2

Nie ma co krytykować FX, bo w sumie zaryzykowali i zrobili dobry serial, to, że ludzie tego nie kupili, to już inna sprawa. Terriers nie wygląda mi na tanią produkcję, dużo aktorów, zdjęć w terenie, to kosztuje. Myślę, że gdyby serial pozyskał dla stacji nowych klientów, to by się zastanowili, ale tak się nie stało.

terbi_2

A mnie zawsze najbardziej rozwalają takie tekst i zwalanie wszystko na Amerykanów. Przecież ogólnie znanym jest, że polscy widzowie są najmądrzejsi, a cała reszta to przygłupy. Po pierwsze proponuje spojrzec na rodzimy rynek telewizyjny oraz oglądalnośc... i co widzimy? Jedno wielkie bagno, a pośród tego bagna królują telenowele, durne "coś tam z gwiazdami" i temu podobne. Serial nie został skasowany przez głupotę amerykańskich widzów, tylko przez zła reklamę (czy nawet jej brak) oraz przez tytuł, który na samym wstępie odstrasza częśc potencjalnych widzów.

ocenił(a) serial na 5
Mr_Pink____

No i dobrze ze skasowali, jeden ze slabszych seriali jakie widzialem.

Mr_Pink____

dokladnie. bez sensu zwalac cala wine na spoleczenstwo amerykanskie.
z drugiej strony niemozna powiedziec ze nie jest to wina oglupialych przez rzeczywistosc ludzi, ktorzy wola ogladac durne produkcje.
dawno temu zauwazylem ze wiecej jest zajebistych serii, ktore zostaly przerwane bo niemogly na siebie zarobic, niz takich ktore zostaly dokonczone albo niezostaly zdjete niedlugo po premierze(dexter).

ocenił(a) serial na 10
Mr_Pink____

A na kogo można zwalić winę, jeśli nie na amerykańską widownię, skoro tylko tam serial leciał...
Owszem, można zwalić na stację FX. Zaryzykowali ambitny serial. Zapewne z góry zakładali, że możliwości są dwie; albo chwyci albo nie. Można mieć pretensje, że narobili smaka, bo prawdopodobieństwo że amerykańska widownia tego nie kupi było spore. Pretensje również o to, że reklama była słaba (można tak założyć).

użytkownik usunięty
terbi_2

Spokojnie. W USA jest znacznie więcej inteligentnych i wykształconych ludzi niż w Polsce, Niemczech i Francji razem wziętych. Ale też jest generalnie więcej ludzi a to gusta mas+ kryteria finansowe wyznaczają decyzje dotyczące o zdjęciu seriali.

ocenił(a) serial na 10
Ewi

Wielka szkoda... Świetny serial... :(

ocenił(a) serial na 8
Sidzirodzi

szkoda ze skasowali bo serial na prawde bardzo dobry , znalazl bym przynajmniej 10 seriali ktore ciagna sie niepotrzebnie po 5-7 sezonow , a temu nalezal sie przynajmniej jeszcze jeden

djposypkreche

Hm a mnie jakoś nie ruszył z seriali z cyklu ''z dziejów menelstwa'' wolę jednak chyba Polskiego ''Pitbulla''.
No ale to tylko moje zdanie.

Ewi

A może to i dobrze... Serial naprawdę świetny od początku do końca.
Ale... Po trzeciej serii (sorry - sezonie:) zaczęłyby się schody i pewnie przestałbym oglądać sam - nie musieliby go kasować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones