PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473158}

Tess D'Urbervilles

Tess of the D'Urbervilles
7,6 3 425
ocen
7,6 10 1 3425
Tess D'Urbervilles
powrót do forum serialu Tess D'Urbervilles


Tess - prostolinijna , dobra, wrażliwa dziewczyna kochająca swoją rodzinę (zwłaszcza rodzeństwo) została przez ludzi potraktowana brutalnie i niesprawiedliwie.Cala jej życie to pasmo nieszczęść i jakiegoś fatum,które nie pozwala jej zaznać chociaż odrobiny szczęścia . Zostaje sama , opuszczają ją najbliższych, ukochany ,a to wszystko jest wynikiem jej naiwnej wiary w dobroć ludzi i ich bezinteresowność. Jest mi bardzo żal tej dziewczyny ,ale i dzisiaj ludzie wrażliwi i po prostu dobrzy z natury nie mają lekkiego życia, zwłaszcza ci , którzy nie potrafią walczyć z przeciwnościami losu .

Tak, niestety pokazano nam w tym filmie, że teoria Darwina o doborze naturalnym jest czynnikiem determinującym nasze życie.

karellia11

Niestety tak już jest, że dobrzy i prawi ludzie są przez innych źle traktowani, tak jakby ludzie podświadomie wyczuwali czyjąś naiwność. Mnie najbardziej zszokowała jej rodzina. Ojciec z którego wszyscy się naśmiewają, matka przekupująca własną córkę, żeby podlizywała się bogatym krewnym, których na oczy nie widziała. Tess miała marzenia, chciała zostać nauczycielką, była na mój gust naprawdę inteligentna, choć była zwykłą chłopką. Miała godność i niespotykaną prawość, nigdy nie pomyślała żeby kogoś oszukać czy skrzywdzić. A jak się zachowywała jej rodzina? Ona recytuje jakiś wiersz, a matka drze się przez okno, że przyszedł list. Była skazana na wieczną kompromitację i jeszcze została zgwałcona i musiała z tym żyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones