PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 055
ocen
7,5 10 1 75055
The 100
powrót do forum serialu The 100

Wiecie może czy będzie 3 sezon ? Bo szczerze wolałbym aby zakończył się na drugim.

ocenił(a) serial na 10
pawlowygo

Jak podaje producent zaplanowane są 4 sezony z możliwością kontynuacji, wszystko zależy od oglądalności

ocenił(a) serial na 10
gerwazy_3

Oby było jak najwięcej :)

pawlowygo

Ty sobie możesz chcieć !

kKahlan

mi sie tam serial podoba mam narazie 5 odcinkow drugiego sezonu ale czekam az wyjda wszystkie i wtedy zaczne ogladac bo irytuje mnie czekanie co tydzien a tak siade sobie w niedziele skacowany i obejrze wszystkie na raz jak juz pisalem serial dobry pierwszy sezon byl dobry mam nadzieje ze drugi trzyma poziom

ocenił(a) serial na 10
Avatar_3

Ja podobnie jak Ty też wolę nagromadzić trochę materiału i potem obejrzeć wszystko za jednym zamachem, takie czekanie z tygodnia na tydzień zabija klimat. W sumie to 5 odcinków Ci już starczy by się porządnie wczuć, więc walnij te 5, a potem znów trochę czekania. Pozdrawiam

gerwazy_3

tak jak piszesz z tygodnia na tydzien to bezsens bo sie(przynajmniej ja ) zapomne co sie tam dzialo a tak to hop siup i po sprawie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones