PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 055
ocen
7,5 10 1 75055
The 100
powrót do forum serialu The 100

Kapitalny serial, zasłużenie stał się hitem. A końcówka, która wywraca wszystko co wiedzieliśmy o życiu na ziemi ( albo raczej co Setka wiedziała) do góry nogami – miażdząca.

Nie wiem jak wy ale ja mam skojarzenia z Lostem (i nie chodzi tu tylko o Cusicka). Ale o klimat, budowę i pewne rozwiązania.
Setka zrzucona na ziemię to jak rozbitkowie z katastrofy na wyspie. Obie społeczności poznają stopniowo co to jest i gdzie są, momentami przypominały mi się pierwsze sezony Lost, kiedy ludzie, którzy się nie znają muszą walczyć o przetrwanie poznając nowy ląd i siebie nawzajem. Wszędzie otoczka tajemnicy.
Do tego jacyś dziwni ludzie (groundersi/othersi), a to tylko wierzchołek góry lodowej i pytanie o co tu w tym wszystkim chodzi?
Plus dwutorowe prowadzenie narracji (ziemia – arka, wyspa – poza wyspą).

ocenił(a) serial na 9
inamorata

Dokładnie to samo mówiłam znajomym - THE 100 to taki LOST dla młodszej grupy docelowej. Mniej psychodeliczny i niepokojący niż np. 1 seria LOST, ale mocno się kojarzy. Pozdrawiam.

Ps: podobno wielkie umysły myślą podobnie :)

MeRahela1

jesli pierwszy sezon lostow byl mocno psychodeliczny i niepokojacy to ja jestem krolowa elzbieta. the 100 to przyjemny serial, ale nie ma co laczyc go z zagubionymi, bo to zupelnie inna liga. no ale nie ma co spodziewac się za wiele po the cw, gdzie specjalizuja sie w teen dramie, ktora the 100 jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones