PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 057
ocen
7,5 10 1 75057
The 100
powrót do forum serialu The 100

http://www.hypable.com/the-100-book-show-differences/

Patrząc na to, moim zdaniem, całe szczęście że serial nie jest zgodny z tym co w książce. Dużo bardziej podoba mi się serialowa wersja.

Kismet_

Książka jest skierowana zdecydowanie do żeńskiej młodzieży i nie należy spodziewać się niczego więcej, jak romansu. Szczerze to nawet Ziemianie są ugrzecznieni [przynajmniej do 2 części włącznie - 3 część leży na stoliku i czeka, aż się za nią zabiorę]. Serial poszedł w lepszym kierunku, to fakt, ale jest też kilka rzeczy w książce, które są lepsze niż w serialu:)

Hoax

np. Bellarke to canon <3:(
Aczkolwiek i tak wole serial, książka jest badziewna :D

nutria_00

No wiadomo, ale jak już wspomniałam wyżej - książka ma też plusy [co najmniej dwie rzeczy przedstawione lepiej, niż w serialu:D]

Hoax

hmmm no nie wiem, o jakie Ci chodzi to może się zgodzę? :D

nutria_00

Np. brak Finn'a - największy plus. Rodzice Clarke [nie wiem na jakim etapie jesteś, wiec może nie napiszę, co mam na myśli:D]. Podoba mi się też to, że Clarke w książce poszła siedzieć za to, że wiedziała, co robią jej rodzice i za to, co było konsekwencją tej wiedzy, a nie jak w serialu, że poszła siedzieć, bo "wiedziała za dużo"...
Ale poza tym serial zdecydowanie wygrywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones