PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 057
ocen
7,5 10 1 75057
The 100
powrót do forum serialu The 100

Serial cały czas trzyma w napięciu. Dość oryginalna wersja postapokaliptycznego świata, ludzkie przemiany i nowe doświadczenia związane ze zmianą dotychczasowego środowiska i zwyczajów ludzi są tu na porządku dziennym. Nie mogę doczekać się następnych sezonów zwłaszcza po tym, co zobaczyłem w końcówce s02e16. Polecam!

ocenił(a) serial na 7
Albi07

Znasz jakies podobne filmy seriale ?

ocenił(a) serial na 8
coolerss

Zagubieni. O podobnej tematyce więcej sobie nie przypominam.

ocenił(a) serial na 9
coolerss

The walking dead !!! KONIECZNIE !!!

Miketom

serio polecacie ten serial? mnie sie narazie w ogole nie podoba. b. prosty i schematyczny

ocenił(a) serial na 9
annap601

Ale mówisz o the 100 czy TWD ?

Miketom

co to jest twd? mowie o the 100

ocenił(a) serial na 8
annap601

The Walking Dead (TWD)

A ja mam inne pytanie - czy serial jest bardziej zbliżony do filmu "Book of Eli", który mimo słabej oceny mi się osobiście bardzo podobał, było trochę akcji, klimat zbliżony do Fallouta... czy bardziej do "Drogi" też świat post apokaliptyczny w ujęciu bardziej egzystencjonalnym?

ocenił(a) serial na 9
smoke_city

Nie umiem ci powiedzieć ponieważ nie oglądałem tych filmów co wymieniłaś powyżej .

ocenił(a) serial na 6
smoke_city

Ale pytasz się o The 100 czy TWD?

ocenił(a) serial na 9
annap601

Prosty i schematyczny ? Według mnie wcale taki nie był. Bohaterowie których polubiłeś na początku serialu, na końcu ich nienawidzisz. B. dużo rzeczy nie dało się przewidzieć, były totalnym zaskoczeniem. Więc według mnie film godny polecenia.

Miketom

o co chodzi z tym TWD?

ocenił(a) serial na 9
annap601

TWD, czyli The Walking Dead, czyli Żywe Trupy

ocenił(a) serial na 8
coolerss

Book of Eli z Denzelem ocena 7 na IMDB -> http://www.imdb.com/title/tt1037705/?ref_=nv_sr_2
"Road" ocena 7.3 na Imdb -> http://www.imdb.com/title/tt0898367/?ref_=nv_sr_4

Oba świetne z tym że w tym drugim jest mało akcji taki survival bez zabijania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones