The Crown (2016-2023)
The Crown: Sezon 2 The Crown Sezon 2, Odcinek 10
Odcinek The Crown (2016-2023)

Tajemniczy mężczyzna

Mystery Man 59m
8,1 984
oceny
8,1 10 1 984
The Crown
powrót do forum s2e10

właściwie nie do końca rozumiem co tam tak na prawdę się wydarzyło... mam wrażenie że kluczowa scena rozmowy Elżbiety i Filipa w gabinecie jest poprowadzona w taki sposób że dla osób nie znających tej historii (takich jak ja) jest nie do końca zrozumiała? co to za zdj w tej szufladzie? o co chodziło z tym terapeutą, z tymi wyjazdami Filipa? zdradził, czy nie? czy sobie wybaczyli? chyba chodzi tu o takie subtelne niedopowiedzenia...;

ocenił(a) serial na 8
Pepes_2929

Dopiero nadrabiam serial i właśnie obejrzałem do końca 2 sezon i ogólnie zrozumiałem tą scenę w taki sposób , że Filip faktycznie zdradził , ale po prostu się nie przyznał , a Elżbieta mimo , że wiedziała , że zdradził nie powiedziała tego głośno. Co do wybaczania to uważam , że Elżbieta nie wybaczyła. Jednak kochała go i chciała by zostali małżenstwem. Zresztą gdyby nawet się rozwiedli to byłby ogromny skandal. Może w następnych sezonach jakoś o tym wspomną

ocenił(a) serial na 8
feliks35

właśnie ja też nadrabiam, i już w kolejnym odcinku (S03E01) jest wzmianka o tym - Anthony Blunt poniekąd szantażuje tą informacją księcia Filipa w jednej z ostatnich scen ;)

ocenił(a) serial na 8
Pepes_2929

No właśnie. I to dowodzi , że Filip ma na sumieniu zdradę

ocenił(a) serial na 8
Pepes_2929

Zgadzam się, że w tym wątku zwyczajnie nie chciano wykładać kawy na ławę. Większość widzów założy, że Filip zdradzał Elżbietę, ale będą i tacy, którzy będą woleli wierzyć, że się jednak opamiętał i ostatecznie do niczego nie doszło.
Podobnie postąpili scenarzyści w sezonie 5: Filip zaprzyjaźnia się z młodszą od siebie kobietą, rodzi to plotki, ale nie jest jasne, czy to Filip kłamie i potajemnie romansuje, czy może prasa widzi sensację tam, gdzie jej nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones