The Event: Zdarzenie (2010-2011)
The Event: Zdarzenie: Sezon 1 The Event: Zdarzenie Sezon 1, Odcinek 20
Odcinek The Event: Zdarzenie (2010-2011)

One Will Live, One Will Die

7,8 142
oceny
7,8 10 1 142
The Event: Zdarzenie
powrót do forum s1e20

Jak dla mnie jest nieźle. Mam nadzieję że serial dostanie 2 sezon.

ocenił(a) serial na 7
saimon13

Właśnie obejrzałem odcinek i nie mogę się doczekać następnego. W każdej scenie było czuć napięcie. Dawno się tak nie stresowałem. Wszystko niestety skazuje, że będzie jeden sezon,a szkoda chciałbym drugi sezon zobaczyć.
Promo najnowszego odcinka (oj będzie się działo)
http://www.youtube.com/watch?v=BkQzzT-4hzY

ocenił(a) serial na 8
tristan

musi byc drugi, to co zaczyna sie teraz rozkrecac to jest poezja...

klimuszko

Lepiej niech skończą na 1 sezonie,rozkręca się bo już końcówka teraz mają okazje ładnie to zakończyć,jeśli powstanie 2 sezon marnie to widze,bedzie typowo na siłe...

LookOut_Man

człowieku nikt ci nie kaze ogladac drugiego sezonu na siłe. skoncz na 1 i daj zyc innym którzy chca ogladac dalej !

ocenił(a) serial na 9
Marko81

Oj chyba zostanie anulowany. Mam nadzieje, że jednak te nieoficjalne informacje o cancelu się nie potwierdzą i NBC nie anuluje, bo The Event zrobił się bardzo dobrym serialem, ale pewnie nie ma co liczyć, byłoby za dobrze.

ocenił(a) serial na 10
FlashBones

Ja nie wiem jak można skończyć na 1 sezonie. To jedyny serial jaki widziałem który trzyma w napięciu przez całą długość odcinka, a na koniec nie można się doczekać następnego. :)

ocenił(a) serial na 7
mioodek30

Mam nadzieje, że go nie anulują. Niestety dla przeciętnego Amerykanina ten film był trudny do zrozumienia. Oni wolą prosty scenariusz.

ocenił(a) serial na 6
tristan

Serial został oficjalnie anulowany...

ludi108

Mam nadzieję że chociaż koniec będzie normalny tzn.z sensem,a nie taki jaki zwykle ma się nieszczęście oglądać w anulowanych serialach...

ocenił(a) serial na 7
szarit

Został anulowany, ale znalazłem taką informacje (nie mogę podać źródła filmweb blokuje)
Portal Deadline.com informuje, że anulowanie "The Event: Zdarzenie" przez NBC wcale nie musi oznaczać końca serialu. "The Event: Zdarzenie" ma duże poparcie od swojego studia produkcyjnego i twórcy zapowiadają już, że będą szukać innej stacji telewizyjnej, która zdecyduje się zakupić projekt i kontynuować produkcję!
Miejmy nadzieję, że któraś stacja kupi drugi sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones