PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666613}

The Fosters

7,7 4 730
ocen
7,7 10 1 4730
The Fosters
powrót do forum serialu The Fosters

Ja myślę że Jesus zginie w wypadku..i że będzie cos pomiędzy Callie a ty facetem z wolontariatu (czy z czego tam ) XD a wy jak myślicie ?

ocenił(a) serial na 10
kara20015

Ja jestem jednak zdania, że Jesus nie zginie bo producent napisal że "nie wszystko jest tym czym się wydaje".
Może równie dobrze zginąć ten drugi kierowca.
Myślę też, że Lena nie powie Stef tak od razu o pocałunku z Monte, będą to ciągnąć jeszcze przynajmniej 8 odcinków. Co do Callie i tego faceta to 100 % pewne. Może Brandon będzie nawet zazdrosny? no bo skoro lou nie ma w pobliżu to uczucia do callie mogą wrócić.
pewnie będzie rozwijał się wątek jonnora. producent napisał, że będą ważnym wątkiem w 3 sezonie, takze :)

ocenił(a) serial na 9
__Cleo Sertortii13

A czy Jake T Austin nie pisał na Twitterze, że dziękuje wszystkim za prace na planie, ale rezygnuje? Nie jestem pewna, ale było coś takiego

ocenił(a) serial na 10
__smok

Tak, on :) ale Ryan bądź Bradley któryś z nich napisał że "nie wszystko jest tym czym sie wydaje" więc z tego wnoszę że śmierć Austina bo odchodzi z serialu!! byłaby za prosta :)

ocenił(a) serial na 9
__Cleo Sertortii13

A no chyba, że tak :) W sumie całkiem możliwe, że pożegnanie się z obsadą było związane np. z podjęciem nauki w tej szkole z internatem i po prostu będzie grał z innymi ludźmi :)

__smok

już jest 1 odcinek 3 sezonu !! :) teraz tylko czekać na napisy :)

ocenił(a) serial na 9
Amelkaa94

O dzięki za info, bo kompletnie bym zapomniała! Jak teraz bez iit v dorwać się do napisów?

ocenił(a) serial na 7
__smok

Grupa Sky Team Poland robi napisy do tego serialu znajdziesz je na Fajsie
;)

madriutka

napisz do mnie na priv to ci powiem na czym oglądać z napisami. Ki____n.tv

Amelkaa94

chyba że zgadniesz Ki____n. :D

Amelkaa94

Na Ki____n jeszcze nie ma z napisami, jest na tvseriesonline.pl

matiwww2

dzięki kolego ! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones