PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562308}
6,9 2 602
oceny
6,9 10 1 2602
The Gates: Za bramą tajemnic
powrót do forum serialu The Gates: Za bramą tajemnic

Ciąg dalszy...

ocenił(a) serial na 8

Na pewno zastanawia was, jak wszystko potoczyło by sie dalej gdyby kontynułowano by serial, czym według was stał się Charlie? Kto szukał i po co policjantki? Co stało się z Radclifami?

ocenił(a) serial na 7
annagiex

hmm... Charlie myśle mógł by być coś ala wampirem.
W sumie oni powinni mieć raczej czerwone oczy i są bardzo silni a ojca odepchnął z łatwością.
kto szukał policjantki? no ten jej były, to było zresztą powiedziane, a po co? ;> myśl, że po to, aby zabrać jej to serca i je zniszczyć co równało by się z jej zabiciem.
a co do Radclif'ów? no to chyba łatwe, myślę, że zostaną w The Gates, bo Claire zabiła tego całego Marcusa czy jak mu tam (ten wampir co porwał ich córkę).
a Ty jak uważasz?:D

ocenił(a) serial na 7
Anntek_

ja myśle ze charlie został jakims demonem na usługach devon :D w sumie niezle zakończenie, ale już więcej się nie dowiemy niestety

ocenił(a) serial na 7
SaiRIthy

niestety się nie dowiemy... ; (

Anntek_

też mi się wydaje ze Charlie prędzej jakimś demonem został niż vampirem, bo inne oczy miał. bo jako "zombie" to chyba by sił tyle nie miał... ;)
Radclif'owie i tak samo jak Monohan'owie zostali w the gates, tak myśle, bo gdzie by sie wyprowadzili z synem ;) hehe
tak się skończyło że aż 2 sezon się prosi aby był :( szkoda bo fajnie zrobiony serial

ocenił(a) serial na 7
asazet

no... właśnie, powinien być drugi sezon, a nie tak skończyli, że trzeba się domyślać..

ocenił(a) serial na 7
annagiex

po obejrzeniu niedawno "Rogów" bardzo możliwe, że Charlie właśnie tym się stał co bohater tego filmu, a przynajmniej go przypominał ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones