PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790126}

The Good Doctor

7,9 33 838
ocen
7,9 10 1 33838
The Good Doctor
powrót do forum serialu The Good Doctor

Właśnie skończyłam oglądać pierwszy odcinek i jestem pod ogromnym wrażeniem!
W jednej sekundzie miałam łzy w oczach, a za chwile się śmiałam.
Już nie mogę się doczekać następnego odcinka :)

Kacha16

ja tak samo! od razu po zobaczeniu zwiastunu na tvp2 wiedziałam, że serial będzie mi się podobał ;)

Kacha16

REZIMOWEJ TVPis mówię NIE. Oglądam na alltube_tv :)

Malgorzata_Mika

To oglądaj innych lekarzy w sprzedajnym, komunistyczno-lewackim TVN-ie, albo wypad na czarny protest potomku u i esbeków, ale na Forum Filmowym zamilcz politycznie oglądając nadal TVN=Tusk Vision Network.

stogram

Ksiądz cię takiej miłości do ludzi nauczył?!

Kacha16

TVPis fuuu. ja takze ogladam szybciej odcinki na alltube tv :)

ocenił(a) serial na 10
Agnieszka_Wierzbicka_2

tez ogladam na alltube tv szybciej wychodza po 2dniach od premiery sa juz napisy...a serial poza tym bardzo fajny i mam takie same odczucia raz sie smieje a za chwile lzy mi sie zbieraja z tego jak traktuja murphy'ego za jego przypadlosc autystyczna..ale kiedy nie wiedza co robic to przypominaja sobie o nim jak o chodzacym komputerowcu...ktory ma
"WIKIPEDIE" lub "google" w glowie...bo ma zespol savanta czyli jest madrzejszy od niz inni,co tez wplywa u mnie na emocje te wzruszajace sie

Kacha16


Agnieszka_Wierzbicka_2 i Malgorzata_Mika konta założone 28 grudnia w 7 minutowym odstępie. Oba konta atakują pis XD slaby troll bardzo słaby

Kacha16

Brawo telewizja publiczna :) !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones