PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112167}
5,4 122
oceny
5,4 10 1 122
The Guiding Light
powrót do forum serialu The Guiding Light

:-)

ocenił(a) serial na 10

Kiedyś może niezbyt dobrze mówiłem o tym serialu, ale teraz uważam, że jest spoko. Ma starą widownię, czyli mało młodych fanów, ale mnie serial się podoba. Do tego starzy fani są mu bardzo wierni. Wielu fanów serialu ogląda go od bardzo wielu lat i zdarza się nawet, że niektórzy "słuchali" serial, gdy był on jeszcze w radiu. Te osoby, które oglądają serial od bardzo wielu lat, na prawdę go kochają i będą go oglądać aż do swojej śmierci, lub jego zdjęcia z anteny, czego serialowi nie życzę. No, bo chyba nikt nie myśli, że jakaś osoba po pięćdziesięciu latach oglądania tego serialu, przestanie go oglądać, bo uzna, że stał się nudny... takie osoby, które oglądają go tak długo, jak już pisałem, kochają go, są od niego uzależnione i dla nich każdy wątek, nawet ten najgorszy, jest pewnie ciekawy. Też lubię sobie czasem ściągnąć ten serial z internetu i go pooglądać. Można powiedzieć, że jest tak słaby, że aż świetny :-) No, ale powiedzmy, że jest świetny :-) Dla fanów na pewno jest...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
goremaniac

Takim głupim nastoaltkom jak ty też mówimy stanowczo nie i gnębimy, aż zostaną wykopani z filmwebu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones