PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207565}
7,5 89
ocen
7,5 10 1 89
The Hakkenden
powrót do forum serialu The Hakkenden

Jest to jedno z najlepszych anime lat 90. Całość jest wyśmienita, genialny chara design, animacja, muzyka podkreślająca klimat. Do tego dochodzi scenariusz, którzy przepełniony jest symbolizmem, czy same daty wydarzeń i ogrom bohaterów, co wprowadza achronologię i zmusza widza do całkowitego skupienia (a czasem, nawet do powtórnego obejrzenia danego odcinka).
Całość ma 13 odcinków, każdy po 30 min. Anime to jest ciężko dostępne, ale naprawdę je polecam, wykopcie tą serie nawet spod ziemi =)

Ocena 9/10

ocenił(a) serial na 7
nobunaga

Dla fanów samurajów i mitologii japońskiej pozycja obowiązkowa.
Jednak jest bardzo zakręcone o czym wspomniał kolega wyżej, co według mnie nieco psuje odbiór tego anime.

Mocne 7/10.

ocenił(a) serial na 10
nobunaga

za niedługo zaczne oglądać .Samuraje mówicie wole ninja ale po filmach kurosawy zacząłem się interesować samurajami i Samurai champloo rewelacja

ocenił(a) serial na 6
nobunaga

Chociaż anime ma sporo atutów, to do najlepszych bym go nie zaliczył. Poważnym minusem według mnie jest tempo fabuły, które przez pierwszych kilka odcinków jest dosyć powolne (albo raczej normalne), natomiast później zdecydowanie przyspiesza i w ostateczności wygląda to tak jakby twórcy na siłę starali się zamknąć serię w 13 odcinkach... Odnosi się wrażenie, jakby przez ten zabieg wiele kwestii zostało po prostu pominiętych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones