PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643811}
7,3 875
ocen
7,3 10 1 875
The L.A. Complex
powrót do forum serialu The L.A. Complex

o czym ten serial?

użytkownik usunięty

może ktoś mi powiedzieć o czym to jest poniważ nie wiem czy warto oglądać

ocenił(a) serial na 8

O przyjaciołach mieszkających w Los Angeles, z których każdy chce zrobić jakąś karierę. Abby i Raquel chcą być aktorkami. Nick chce być komikiem, lecz jak na razie kiepsko mu idzie. Tariq pracuje w studiu muzycznym, lecz marzy mu się kariera instrumentalisty hip-hopowego(raz przemycił swój kawałek do Drake'a). Alicia pragnie zostać tancerką zawodową, tańczyć w teledyskach itp. jednak poprzez to, że dorabia w klubie ze striptizem napotyka pewnego gościa, który oferuje jej nakręcenie seks-kasety i ma to wpływ na jej los jako tancerki. Connor jest aktorem-lekarzem w pewnym serialu, lecz nie czuje się do końca szczęśliwy w życiu osobistym.
Ponadto oprócz śledzenia losów tych bohaterów pojawiają się wątki miłosne między Abby a Nickiem i Connorem, Raquel a Connorem, jest też związek homoseksulany Tariqa i Kaldricka.
Mnie się serial bardzo spodobał. Wydaje mi się, że póki nie obejrzysz pierwszego odcinka to się nie przekonasz.
Chyba nie potrafię dobrze opisywać seriali i nie wiem czy ci pomogłam.

użytkownik usunięty
Blu_jewel

dzięki

ocenił(a) serial na 6
Blu_jewel

Dość specyficzna fabuła. Mnie zniechęcił już pierwszy odcinek, ale stwierdziłam że zobaczę conajmniej trzy :) No i tak dotarłam do końca :) Widziałam lepsze, ale polecam.. :)

W skrócie jest o ludziach którzy przyjechali do los angeles spełnić swój wielki American Dream i bardzo się zawiedli, zderzyli się z rzeczywistością w której kazdy jest dla siebie rywalem i wrogiem, gdzie nikomu nie mozna ufac, a liczyc mozna tylko na siebie. Nawet jesli ktos ci w ktoryms momencie pomoze to za chwile bedzie chcial czegos w zamian, liczy się tylko kasa, a szansa na osiągnięcie marzenia jest tylko jedna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones