The Lazarus Project (2022-2023)
The Lazarus Project: Sezon 1 The Lazarus Project Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek The Lazarus Project (2022-2023)

Odcinek 6

44m
6,8 28
ocen
6,8 10 1 28
The Lazarus Project
powrót do forum s1e6

Historia niebieskiego, rumuńskiego samochodu z szóstego odcinka, wzruszyła mnie. Wygląda to tak, jakby początkowo pościgu policyjnego w ogóle miało nie być. Przynajmniej taką mam nadzieję. Gdy George przyjeżdża do strażnika bomby samochód jest w idealnym stanie. Po prostu pięknie zachowany antyk. Tymczasem wcześniej uczestniczy w dwóch pościgach, wjeżdża na wywrócony motocykl, zalicza wyskok na kilka metrów w górę i zostaje brutalnie zgnieciony przez policyjny radiowóz. Wygląda na to, że ktoś te sceny policyjnego pościgu postanowił wcisnąć, żeby podnieść napięcie, dorzucając trochę akcji. Wyszło komicznie.

Pete

Komicznie to mało powiedziane. Niebieski samochód to tak naprawdę 2 auta i w dodatku różne- fiat 125 i sowiecka łada . Oba samochody to właściwie konstrukcje z lat 70-tych (łada była „wzorowana” na fiacie). Najlepszy hit to poduszka powietrzna…

Bazinga_JG

Hahaha! Twoj komentarz wiele wyjaśnia ^^ Ja przy oglądaniu miałem takie: "Ooo, to chyba był Fiat 125! Albo mi się przywidziało, Fiat 125 w takim serialu? Zaraz będzie pewnie znowu to się upewnię." Następna scena chwilę później- "No pewnie, że mi się przewidziało, przecież to Łada." XD

Bazinga_JG

Fiato Łada jest pokazana też w odcinku 4 i 5. W odcinku korzysta z niej ktoś inny.
Łada a właściwie Żyguli była produkowana na podstawie podpisanej w maju 1966 roku umowy licencyjnej z Fiatem i był to Fiat 124. Produkcja zaczęła się w 1970 roku.
Polski Fiat 125p produkowany był w Polsce od 1967 roku. Umowa licencyjna zawarta została 1965 roku.

ocenił(a) serial na 7
Bazinga_JG

Też zwróciłem uwagę na ten/te samochody. W trakcie seansu zmieniały się parę razy. Teraz wydaje mi się że Fiat wykorzystywany był do scen łagodnych (przy łagodnej jeździe i postoju), a Łada przy pościgu, ale musiałbym jeszcze raz to obejrzeć aby mieć pewność. Było to trochę zabawne trochę irytujące, ale najbardziej rozbawiła mnie poduszka powietrzna w Ładzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones