PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800757}
7,0 1 846
ocen
7,0 10 1 1846
The Letdown
powrót do forum serialu The Letdown
ocenił(a) serial na 9
vanilla_sky85

Właśnie zobaczyłam, super :) Mi to przypomina serial "Pracujące mamy", który też ostatnio wyszedł na Netflix, drugi sezon i który bardziej mi się podoba :)

ewelina_m

Mnie również :) Podoba mi się idea krótkich odcinków i nienachalnej liczby sezonów. Czekam niecierpliwie na 3 sezon "Pracujących mam" :)

ocenił(a) serial na 9
vanilla_sky85

Oj tak, krótkie odcinki są super i każdy zabawny, co rusz czymś śmieszą. Ja też czekam, zwłaszcza po końcówce, jestem ciekawa co dalej, jak się będą zachowywać, bo zaskoczyli mnie tym :)

ewelina_m

Mnie też. I oba bardzo lubię. Kojarzy Pani jeszcze jakieś w tym klimacie? Albo inne godne polecenia?

ocenił(a) serial na 9
theMuminki

Z seriali? W sumie to sama szukam, bo brakuje mi właśnie z takim klimatem :) Filmów takich zwariowanych to trochę będzie. Z ostatnio obejrzanej komedii na Netflix polecam "Mamusie bez synusiow", świetna :)

ewelina_m

Dzięki! Chyba mamy podobny algorytm na Netfliksie, bo właśnie mi to dziś podpowiedziało;) Ja kojarzę taki serial "Odd mom out", ale to bardziej przerysowane było (z tego, co pamiętam). A z poważniejszych klimatów, ale tematyka zbliżona, to polecam film "Tully".

ocenił(a) serial na 9
theMuminki

Odd mom out chyba nie widziałam. Tully oglądałam, świetny film :) Jest dużo fajnych seriali, ale takich o rodzicielstwie to mało widziałam. Może niedługo jakiś jeszcze wyjdzie :)

ewelina_m

To ja mogę jeszcze polecić Rodzinę plus i Ritę. Obydwa netfliksowe i skandynawskie:) Naprawdę fajne:)

ocenił(a) serial na 9
theMuminki

ooo dzięki, Rita to coś dla mnie :)

ocenił(a) serial na 9
theMuminki

Popieram swietne seriale!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones