PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 689
ocen
7,3 10 1 7689
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Odcinka pewnie jeszcze nie ma, ale jak już będzie to podzielcie się wrażeniami w tym
temacie ;)

Promo http://www.youtube.com/watch?v=NhPviMvDkvU

Sneak Peek 1# http://www.youtube.com/watch?v=aR36bEDVS6k
Sneak Peek 2# http://www.youtube.com/watch?v=ay33e9YqTw0
Sneak Peek 3# http://www.youtube.com/watch?v=EyxFBvDY2Wg

ocenił(a) serial na 7
BeautyAndStupid

robi ktoś napisy do 2 odcinka?

ocenił(a) serial na 8
katia_2007

Ja jestem zbyt niecierpliwa aby czekać na polskie napisy więc obejrzałam z angielskimi i bez problemu wszystko można zrozumieć. Odcinek ciekawy. Zaczynają się już pojawiać jakieś tropy odnośnie bliźniaczek. Serial zapowiada się całkiem nieźle. Już nie mogę się doczekać następnego odcinka:)

Poison_Girl

Napisy na http://www.opensubtitles.org
Pozdrawiam.

Claudette_2

Obejrzałam. Owszem, robi się ciekawie. I odpowiedziano na moje narzekania, że wszystko układa się dla Emmy zbyt łatwo :D trochę się wszystko rozłazi, to dobrze, nie da się przecież bez końca utrzymywać tajemnic. Ethana lubię coraz bardziej, chociaż miałam głupią nadzieję, że zerwie z Sutton podczas tej rozmowy pod koniec;]
Zgadzam się z Poison_Girl, zapowiada się nieźle:)

ocenił(a) serial na 7
little_bird

Ja też obejrzałam. Odcinek całkiem fajny, dowiedzieliśmy się nieco więcej o czym będzie ten serial bo pilocie dowiedzieliśmy się tylko o zamianie sióstr.
Aktora grającego Ethana w wcześniejszych serialach(90210, Swithed at birth) lubiłam ale w tym jakoś tak przyciąga mnie, i szczerze mówiąc co przez niego tak niecierpliwie czekam na następny odcinek i przez to, że jestem ciekawa czy coś będzie między nom a Emmą bo fabuła mnie tak do końca nie wciągnęła.
Jak dla mnie odcinek lepszy od pilota.

katia_2007

Lepszy, moim zdaniem też zdecydowanie lepszy. Przynajmniej już wszystko Emmie nie szło tak "gładko" no i dowiedzieliśmy się w końcówce, z kim Sutton ma na pieńku;)
A ja żadnego z tych seriali, o których wspomniałaś, nie oglądałam, także dla mnie to pierwszy kontakt z tym aktorem;) i w pierwszej chwili średnio mi się spodobał, ale teraz, kiedy już do niego przywykłam, nawet mi nie przeszkadza :D

little_bird

A widziałyście promo do 1x03?

SPOILER

Jak Sutton mówi do kogoś MEGA wściekła "Prosiłam ją, by mnie zastąpiła przez kilka dni a Ona sukcesywnie rujnuje mi życie"!!
Chyba Emma zamiast kochającej siostrzyczki będzie miała wroga!

Czyżby Sutton tak się wściekła bo wypłynął na wierzch jej związek z Ethanem?
Czyżby Ethan był dla niej WSTYDLIWĄ tajemnicą?
Nieładnie!

ocenił(a) serial na 7
Claudette_2

Możliwe że chodzi o Ethana, ale może też o to że Emma w każdej sytuacji postępuje inaczej niż zrobiłaby to Sutton, a może to chodzi o laptop i tego ojca jednaj z przyjaciółek.

ocenił(a) serial na 8
katia_2007

To by było trochę nie w porządku ze strony Sutton gdyby miała pretensję do Emmy. W końcu rzuciła ją na głęboką wodę bez wcześniejszego przygotowania. I tak, ja również myślę,że ta złość ma coś wspólnego z Ethanem. Pewnie siostra Sutton rozpuściła plotkę,że ze sobą kręcą i reputacja Sutton będzie zagrożona.

Poison_Girl

Ja w sumie nie wiem co myśleć.

Mam dwie teorie.

1. Sutton kocha Ethana ale wie, że ujawnienie ich związku równa się z końcem
jej dotychczasowego życia.
2. Sutton ma gdzieś Ethana i spotyka się z nim po kątach bo BAD BOY ma swój zakazany urok ale nie traktuje go poważnie i jest dla niej raczej zabawką niż miłością jej życia.

Jednak kiedy zapytała Ethana czy się o nią martwił wskazywałoby raczej na to pierwsze.

Poza tym czy tylko mnie przeszkadza, że nakręcają związek Emma - Ethan?
Owszem jest między nimi chemia ale ludzie... to chłopak jej siostry. IDENTYCZNEJ siostry!
Skąd Emma będzie wiedziała, że np. całując się z nią Ethan nie myśli o Sutton?
A nawet jeśli nie to sama świadomość, że Sutton była jego pierwszą miłością byłaby dla mnie (na miejscu Emmy) nie do przełknięcia.

Facetów sióstr i przyjaciółek się nie rusza. To święte prawo!!!

Poza tym co to za facet, który będą w związku z jedną siostrą uderza do drugiej. :(


@Poison_Girl
Sutton to MEGA egoistka.
Będzie miała gdzieś sytuację w jakiej zostawiła Emmę.
Tylko jej krzywdy będą najważniejsze.

ocenił(a) serial na 8
Claudette_2

Mnie nie drażni,że coś iskrzy między Emmą a Ethanem. Gdyby Sutton faktycznie go kochała to po pierwsze nie ukrywałaby ich związku, a po drugie powiedziałaby mu o wyjeździe. Ethan może czuć się urażony tym jak ona go traktuję, a przy Emmie zrozumie że są osoby bardziej wartościowe od Sutton. I owszem, masz rację, Sutton to egositka ale nie może mnie gdzieś sytuacji w jakiej jest Emma. W końcu w jej świecie Emma to Sutton - czyli jej reputacja. Tak samo będzie po jej powrocie. Emma może wygadać ich tajemnicę o ile wcześniej to nie wyjdzie na jaw. No ale co tu gdybać po drugim odcinku. Pożyjemy, zobaczymy;)

Poison_Girl

"przy Emmie zrozumie że są osoby bardziej wartościowe od Sutton"

NO WŁAŚNIE!!!
Będzie miał ciastko i zje ciastko!
Będzie miał kobietę o ciele i twarzy Sutton ale z głębią emocjonalną i wrażliwością Emmy.

Czy tylko ja widzę, że jakie to skrzywione. :-(


Myślicie, że Alec ukradł tego laptopa, żeby wyśledzić Thyera (skoro jest przekonany, że Sutton ma z nim regularny kontakt)? Czy jest jakiś głębszy powód?

Claudette_2

obejrzałam i ciszę się, że serial idzie w stronę klimatu PLL :)

myślę, że Alec chce dowiedzieć się czegoś nt. syna, ale też kryje się tam coś głębszego - wcześniej mówił, ze wszyscy mają sekrety, on też, a właściwie to jeden. zastanawiają mnie też rodzice Sutton - myślę, że adopcja nie była do końca taka zwyczajna, uważam, że wiedzieli o siostrze - Emmie - i się bardzo wkurzą [zwłaszcza ojczulek], gdy to wyjdzie na jaw. denerwuje mnie siostra Sutton - widzi, że siostra zmienia się na lepsze, więc zamiast wybuchać przy rodzicach, powinna pogadać z Emmą i dać jej do zrozumienia, że ta zmiana jest bardzo widoczna. ;>

a Sutton bardzo egoistycznie zrobiła, nie mówiąc o Ethanie i Thyerze. na pewno zdawała sobie sprawę, że Emma szybko zostanie poinformowana o sprawie Thyera, a skoro miała z nim bliższe kontakty, powinna powiedzieć Emmie cokolwiek... no nic, czekam na rozwój zdarzeń. ;D

ocenił(a) serial na 9
yootsuu

Ja jeszcze mam wrażenie, że brat Ethana coś kręci z ojcem jej koleżanki (ten, co kazał ukraść lapa) i nawet jeśli nie wziął na poważnie tego, kiedy Emma mowila mu, ze nie jest Sutton, zapewne może mu się to "przypomnieć" w najmniej oczekiwanym momencie. Pożyjemy, zobaczymy :D Ale serial się rozkręca i to mi się podoba :)

Karo_91

jak na razie serial idzie w dobrą stronę. zgadzam się z waszymi wypowiedziami.
odcinek był lepszy od pierwszego.
a kto był wtedy z Sutton pod koniec odcinka jak skończyły gadać z Emmą i Ethanem ?
czy to był Thyer?

PLL_fan

tak, ten brat Mads i syn faceta, który zlecił włamanie i miał lapka Sutton. :)

ocenił(a) serial na 8
yootsuu

Ja obstawiam, że Sutton miała romans z tym facetem, który zlecił włamanie. ;D
To taki żart, chociaż ta opcja byłaby fajna ;). Mnie serial też się podoba i mam nadzieje,że się jeszcze bardziej rozkręci. Zobaczymy ^.

ocenił(a) serial na 3
BeautyAndStupid

Ethan jak na razie jest postacią, której ostatnio mi nieco brakuje w nowych serialach lub nowych odcinkach tych starych. Nieco mroczny :D, dość tajemniczy, bardzo przystojny, nieziemska barwa głosu. Jeśli nie zepsują tego bohatera i, hm... zmienią mu szybko uczesanie? To czuję, że niedługo będzie on powodem, dla którego będę ten serial oglądać. Kojarzy mi się trochę z Damonem z VD, nie wiem czemu :>

W porównaniu do PLL - lepszy początek (ocena subiektywna: Ethan :D).

Zastanawiam się, czy biologiczni rodzice to jedyna rzecz, której Sutton szuka. Albo czy to w ogóle jest to, czego szuka? Mam nadzieję, że będę zaskoczona i tym razem nie, nie, nie, nie zamierzam czytać streszczenia książek! (Chociaż pewnie i tak się nie powstrzymam...)

Wszyscy wydają się być podejrzani, od rodziców po policjanta. Ciekawe tylko, o co są podejrzani... :D

Optymistyczny początek, zwykle daję serialom 3 odcinki na to, żeby mnie do siebie przekonały, a tu już drugi i jestem na tak. Jak z PLL :P

olislava

"Nieco mroczny :D, dość tajemniczy, bardzo przystojny, nieziemska barwa głosu."

Wszyscy tak się rozpływają nad Damonem a ja na niego patrzeć nie mogę.
Ani to to nie przystojne, ani mroczne i na pewno nie ma nieziemskiego głosu. :P
Nie potrafię zrozumieć tego szału na Damona.

Chcesz bohatera, który jest właściwie czarnym charakterem a jednocześnie sprawia, że rozpływasz się w kałużę?
Poszukaj na YT filmików z Khalem Drogo.

Khal Drogo i Dany to na chwilę obecną mój numer 1 wśród serialowych par.


Sorry za off top.

ocenił(a) serial na 7
Claudette_2

Ale słowa "Nieco mroczny :D, dość tajemniczy, bardzo przystojny, nieziemska barwa głosu." wydaje mi się że były skierowane do Ethana

ocenił(a) serial na 7
katia_2007

Odcinek na plus. Akcja co raz bardziej się rozwija, pojawia się co raz więcej pytań.
Dla mnie podoba się ta chemia między Ethanem a Emmą. I sama nie wiem czy Sutton na prawdę kochała Ethana, czy tylko z nim grała tak jak ze wszystkimi. Na pewno coś jest między nią a bratem Mads, ale nie wiem dokładnie co. ;) I ciekawe czy Sutton pojechała do L.A. żeby znaleźć ich matkę na prawdę czy może po to, żeby spotkać się z Thayerem (jakie dziwne imie) bo to nieco dziwny zbieg okoliczności, że akurat on mieszka w L.A. i ich matka niby tam była...
a co do Aleca to mi się wydaje, ze on wie o zamianie dziewczyn, bo on i Ted coś ukrywają. Mi nie wydaje się, żeby on ukradł tego laptopa po to, żeby dowiedzieć się czegoś o synu, ale jest jakiś inny powód, chociaż mogę się mylić...

ocenił(a) serial na 3
katia_2007

Tak, katia_2007, chodziło mi o Ethana, jedynego jak na razie jasnego promyka, jeśli chodzi o męską stronę tego serialu :)

Do Claudette_2:
Damon w drugim sezonie stracił cały potencjał, jaki miała ta postać. Nawiązując do Damona, miałam na myśli okolice środka pierwszego sezonu, gdy nie umiałam się oderwać od ekranu właśnie ze względu na niego - wtedy był nieco mroczny, dość tajemniczy, po opatrzeniu z nietypowymi rysami twarzy - tak, według mnie bardzo przystojny, no i ma i miał kur*iki w oczach, choć na głos nigdy nie zwróciłam uwagi (to akurat odnosiło się tylko do Ethana, który ma bardzo miły uchu głos - "nieziemski" napisałam pod wpływem chwili i pozytywnych wrażeń po odcinku :D). Tę część serialu wspominam najlepiej. Teraz jednak nie potrafię, tak jak ty, zrozumieć szału, bo Damon się wypalił, ma okropną fryzurę i ma ciągle jedną z trzech min: groźną, "kocham cię, Eleno!" (rzadko spotykana, często skrywana pod "groźną") i głupawo uśmiechniętą, czyt. kpiąco-ubolewającą (mina "codzienna"), ot i moje zdanie, nie bić, proszę :) Mam nadzieję, że w tym sezonie będzie ogarnięty, bo mam do niego sentyment, i to duży :D
Co do Khala Drogo, to ja tam go nie uważam za czarny charakter - nie zdążył nim być, chociaż rzeczywiście miał w sobie coś elektryzującego, a na sceny z nim i Dany wyczekiwałam (mogli tylko czasem odpuścić tę gadkę o swoich galopujących słońcach itepe, znaczy wiesz, o czym mówię :D). Za o wiele lepszą kreację uważam Littlefingera, zawsze potrafił zaskoczyć i mimo wąsa miał w sobie to coś, coś jak dla mnie więcej, niż miał Khal Drogo :D
Odniosłam wrażenie, że twoja wypowiedź była w tonie "Ohoho, ogląda wakacyjną ramówkę, to pewnie nie zna "Gry o tron", noob jeden!" :D Tak jakoś agresywnie zabrzmiałaś :D Znaczy ja cię nie atakuję, oczywiście, tak tylko mówię o swoich uczuciach <tulimy!> ;D

Wybaczcie i mój offtop.

olislava

Agresywnie, no coś TY. :P
Po prostu wszędzie, gdzie nie zajrzę tylko ochy i achy nad Damonem a jego postać w ogóle do mnie nie przemawia.
Ani sam aktor ani kreowany przez niego Damon. Co więcej aktor jest aseksualny a jego gra z wiecznym wywracaniem gałami i wytrzeszczem jak przy zatwardzeniu jest irytująca jak mucha o 5 nad ranem!
Zaczęłam myśleć, że skoro odstaję od tego zbiorowego uwielbienia to coś ze mną nie tak! :D

Co do "Gry o Tron" to, KOCHANA, ja bez bicia przyznaję, że obejrzałam dopiero jakieś 2 tygodnie temu!
I wpadłam po uszy! Drogo nie czarnym charakterem? Przecież to morderca, gwałciciel i grabieżca.
Napadanie na wioski, palenie domów, mordowanie ludzi, gwałcenie kobiet, niewolenie dzieci i handel ludźmi raczej nie czyni z niego pozytywnej postaci. Nawet Dany gwałcił bezlitośnie przez pierwszych kilka tygodni ich małżeństwa, nie patrząc, że ją boli i, że płacze... zanim się nie zbuntowała.
SPOILER!!!
Ale mimo to, gdy na koniec umarł, byłam wściekła. Drogo i Dany mieli taki potencjał! :(
Uzupełniali się idealnie. Yin i Yang!
On ciemny, ona jasna. On dziki, ona łagodna. On bezlitosny, ona pełna empatii. On nieczuły, Ona spragniona miłości.
On naładowywał ją swoją energią i ogniem a Ona studziła jego barbarzyński temperament i pomagała odkryć łagodniejszą stronę jego natury.

Czytałam coś, że MOŻE go wskrzeszą (jak w przepowiedni) a G.R.R.M mówi coś o możliwym bliźniaku no i Momoa wyraża chęć powrotu do serialu ale ja jakoś w to nie wierzę. Co jest pewne, że Momoy nie ma w obsadzie drugiego sezonu.

Ponownie sorry za off top i obiecuję, że już nie będę. :P

ocenił(a) serial na 3
Claudette_2

Jeśli Drogo by miał być czarnym charakterem, to wtedy wszyscy ci jego pomykający na koniach ludzie musieli by być czarnymi charakterami. Na pewno jest negatywną postacią (chociaż z drugiej strony to taki barbarzyński lud - nie wiedział, że da się inaczej i też może być fajnie, dopóki Dany mu nie pokazała, on jedynie powielał chore wzorce przodków), ale jako czarny charakter ja rozumem kogoś, kto ciągle psuje atmosferę, sieje ferment, knuje i niszczy - a tego Drogo nie zdążył pokazać, bo mu się biednemu SPOILER umarło, zanim zdążył na dobre wpleść się w zdarzenia pomiędzy Starkami i Lannisterami i w ogóle.
Możliwy bliźniak? Już wolałabym wskrzeszenie. Byle nie robili czegoś, czego nie ma w książkach (nie czytałam, ale kiedyś tam zamierzam i nie chcę się zawieść :D).
A Damon... Cóż, każdy lubi co innego :D

Żeby nie było, że potrafię tylko offtopować, to powiem jeszcze, że Emma jest fajniejsza od Sutton i wcale mi nie przeszkadza związek Emma/Ethan (może dlatego, że jest taki nienachalnie niepoprawny) :D

ocenił(a) serial na 5
olislava

Damon nic nie stracił w drugim sezonie ;) Ale chyba nam się fora pomyliły.

ocenił(a) serial na 3
BeautyAndStupid

A tam pomyliły, pozytywna komunikacja, oto, co się liczy :lol: (Ale i tak za offtop przepraszam, choć na filmwebie rzadko za to biją, tak zauważyłam :D)
Ja uważam, że aktor się rozleniwił, a scenariusz nie jest łaskawy dla Damona i dlatego postać wiele traci, bo wolałam go jako takiego bezlitosnego drania (no, hm, powiedzmy...), a nie cierpiącego kochasia. Oczywiście zdaję sobie sprawę z kółka adoracji Damona (choćby moja przyjaciółka, która w ogóle nie potrafi zrozumieć mojej drugosezonowej niechęci do D.).
I pozostając przy swoich prywatnych zdaniach, offtopic wszyscy zakończmy, dziękuję :P

olislava

do olislavy: możesz sobie pozwolić na przeczytanie (streszczenia) książek, ponieważ serial ma się całkowicie od nich różnić. oglądałam filmik, w którym aktorka grająca siostrę Sutton mówi, że tak naprawdę z książki została zaczerpnięta jedynie historia, jej zarys, natomiast serial będzie "żył swoim życiem" :) filmik zapewne jest na youtubie, ale ja oglądałam go na stronie abc family

ocenił(a) serial na 3
asia86

Wierzę na słowo (czyt.: nie chce mi się szukać) :D
Z tym czytaniem książek chodziło mi trochę o to, że jak na przykład oglądam PLL, do którego streszczenia czytałam, to ciągle w trakcie oglądania kołacze mi się po głowie zakończenie książkowe i tak jakoś nie umiem szukać sobie innych podejrzanych, niż ci, którzy okazali się A i mordercami/wspólnikami w książce. Mimo, że mówili, że ma być zupełnie inaczej, to czasem mam wrażenie, że zmierza to właśnie do zakończenia książkowego. Irytuje mnie to, dlatego tu nie zamierzam się zbliżać do streszczeń (tak, tak, wiem, że pewnie po jakimś ciekawszym odcinku nie wytrzymam i powtórzy się historia z PLL). No ale postanowienia są od tego, żeby je robić :D

BeautyAndStupid

Jeju, chyba się uzależniam, kolejny serial na którego nowe odcinki będę czekala z niecierpliwością!
Klimat niczym z PLL, czyli idealny, bardzo mi się podoba, a co do Ethana.. Widziałam go w 90210, Switched at Birtch, ale tutaj chyba w takiej roli polubiłam go najbardziej. ; )
A aktorka grająca Emmę/Sutton- po prostu prześliczna! :D
Odcinek bardzo ciekawy i o niebo a nawet 2 nieba lepszy od pilota, intrygujący i sprawiający że żałuję że nie mogę teraz odpalić kolejnego, tylko znowu trzeba czekać parę dni.. No ale nic, musimy dać radę.. ;D

ocenił(a) serial na 8
kilmenyy

serial się rozkręca ;P .... jak dla mnie nie ma nic "drażniącego" w nakręcaniu związku Emmy i Ethana. Jedyną postacią która mnie drażni to Sutton. Jest okropną egoistką, widać, że mało przejmowała się przyjaciółmi(innymi ludźmi tym bardziej), miała gdzieś rodzinę...po prostu uważa się za pępek świata...zasatanwia mnie to czy wyjechała tylko w poszukiwania rodziców, czy może ma swój drugi cel?.... Emma natomiast jest świetną osóbką. Jest miła, ale potrafi też walczyć o swoje. Ethan uroczy ;)

TheSecret

Ja też wolę Emmę, Sutton musiała być niezwykle irytująca, która myśli że jest pępkiem świata i tylko ona się liczy.
Dlatego też Emmie i Ethanowi kibicuję jak najbardziej. ;D

kilmenyy

Mnie serial już wciągnął od pierwszego odcinka i od razu wskoczył w listę ulubionych. Klimat z PLL na plus ;) Tak samo aktorzy :D Nie lubię jedynie Sutton - bo mnie wnerwia jej egoizm. Emma zdecydowanie fajniejszym charakterem. Ciekawe co będzie dalej :D

li90

No chyba tutaj większosc jest zwolenników Emmy. ;D
I też się wciągnęłam od 1 odc, fabuła ciekawa i aż nie moge sie doczekać aż książka zostanie przelozona na polski ; )

kilmenyy

Słuchajcie dziewczyny, możecie ściągnąć ebooka z chomika Megaamii ;) po za tym jakoś tak odnoszę wrażenie, że siostra Sutton- ta blondynka [przepraszam, zapomniałam jej imienia] też będzie lekko mącić, choć mam nadzieję że nie. Wydaje mi się, że wujek Sutton coś wie, może on jest ojcem dziewczyn [ale to by było jak telenowela, z racji tego, że ona jest z jego synem], albo może miał z nią jakiś romans? W każdym bądź razie jestem pewna, że odgrywa w tym wszystkim znaczącą rolę, skoro nawet kazał ukraść laptopa Sutton.

Georgie

Z tym ebookiem to dziękuję za informację, a to wersja polska?

ocenił(a) serial na 6
kilmenyy

jest to wersja polska ale podobno to nie jest cała książka tylko część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones