PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

2 sezon

ocenił(a) serial na 8

mam pytanie, bo tutaj nigdzie o tym nie pisza.. czy bd 2 sezon tego serialu, czy to juz koniec?

dedaczka

podobno ma byc ... ale to sie jeszcze okaze ...

ocenił(a) serial na 7
dedaczka

Ja mam dużą nadzieję! W końcu na popularność serial nie narzekał...

ocenił(a) serial na 8
unfeeling

ale na internecie jak szukalam, to nie ma nic, ze planuja 2 sezon.. a szkoda by bylo teraz przerwac..

użytkownik usunięty
unfeeling

raczej przeciwnie serial miał bardzo małą oglądalność w USA wystarczy spojrzeć na Wikipedię. Co do 2 sezonu to nie wiadomo twórcy się nie wypowiedzieli na ten temat, chodzą jakieś informację że ma być, ale nic pewnego.

serial miał dobrą oglądalność ..., może nie najlepszą ale przyciągał widzów, i stacja chce kontynuacji.
tak to by nawet nie dostał zamówienia pełnego sezonu.
Sezon 2 będzie, cytuje "stacja ABC Family obecnie finalizuje zamówienie drugiego sezonu".
Niedługo powinna pojawić się oficjalna informacja potwierdzająca.

użytkownik usunięty
Bela09

A skąd masz taką informację?

strona hatak ;)

ocenił(a) serial na 9

Na stronce ABC Family na forum pisali że drugi sezon będzie dostał Zielone światło oglądam dużo seriali ale jak dla mnie ten jest nr 1 ;)

Robson8080

Kto pisał? Forum nie wydaje mi się najbardziej wiarygodnym źródłem informacji.

ocenił(a) serial na 8
Robson8080

jak dla mnie, nr 1 jest Pretty Little Liars, jest bezkonkurencyjny jak dla mnie.. ;)

ocenił(a) serial na 9
dedaczka

W PLL nie wyszedł im odcinek Finałowy dużo osób się zawiodło i osoby które tłumaczyły serial z N24 rezygnują z tłumaczenia 3 sezonu :(

ocenił(a) serial na 9
Robson8080

no fakt muszę przyznać że finałowy odcinek nie zabardzo fajnie wyszedł.
Ale dla mnie również PLL będzię nr. 1 na równo z Pamiętnikami Wampirów. :))

Robson8080

Robson8080, mówisz serio? No to chyba przesada, obrażać się na serial za jeden odcinek, z resztą nie był taki zły. Może dużo się nie wyjaśniło, ale zawsze coś, a ile nowych tematów do rozważań? Jak dla mnie to też jeden z najlepszych, obecnie emitowanych seriali.

ocenił(a) serial na 9
Morgana_filmweb

Ale nie ma co się martwic o napisy serial ma dużą oglądalność ktoś inny na pewno zrobi napisy przed TLG bardzo lubiłam TVD pierwsze dwa sezony były mistrzowskie a co do PLL na pewno nie miałam tak jak z TLG że nie mogłam się doczekać kolejnego odcinka:)

Robson8080

Nie wątpię, że ktoś przetłumaczy, ale dziwi mnie ta postawa. Jak dla mnie PLL bije TLG na głowę, chociaż mam nadzieję, że dokręcą dość odcinków tego ostatniego, by dać sensowne zakończenie. Nie znoszę, jak nic się w końcu nie wyjaśnia. TVD ma niezły pierwszy sezon, bardzo dobry drugi... i scenarzystom zabrakło pomysłów na trzeci.

ocenił(a) serial na 8
Morgana_filmweb

Ale z tego co mi wiadomo, to rezygnuje jedna osoba, i to nie rezygnuje z serialu, tylko z tłumaczenia napisów i to z powodu braku czasu,a nie dlatego, że się obraziła na serial.

ImmortalMe

Co osoba, to inna wersja. ;-) Chociaż ta wydaje mi się bardziej prawdopodobna.

ocenił(a) serial na 8
Morgana_filmweb

No, ale to ja słyszałam, ( a właściwie czytałam xD ) od tej osoby o której mowa ;). Bo sama napisała, że prawdopodobnie rezygnuje, bo to zabiera za dużo czasu ;).

ImmortalMe

Czyli plotka urosła i się przeobraziła. No i wszystko jasne.

ocenił(a) serial na 8
Morgana_filmweb

Dokładnie. Jednak mam nadzieję, że osoby, które wezmą się za tłumaczenie, będą to robić równie sprawnie, bo nie cierpię długo czekać na napisy.

ImmortalMe

Oby. :)

ImmortalMe

A tak z innej beczki? Nie znasz kogoś, kto zrobiłby napisy do serialu (Higher Ground)? Wszędzie szukałam, ale nie znalazłam ani wersji z lektorem, ani polskich napisów (tylko do 2 odc.)

ocenił(a) serial na 8
Morgana_filmweb

Niestety. A poza tym, nie znam tego serialu ;). Fajny ? ;).

ImmortalMe

No coś Ty? Leciał kiedyś na polsacie, opowiada o szkole przetrwania dla trudnej młodzieży/z problemami, wtedy bardzo mi się podobał, tak samo, jak grający jedną z głównych ról Hayden Christensen. To było może 7 lat temu? +/- Świeżej opinii więc nie dam, chętnie bym zobaczyła to jeszcze raz, myślę, że będąc starsza nadal uznałabym go za fajny.

ocenił(a) serial na 8
Morgana_filmweb

naprawdę, nie słyszałam o nim. Poza tym, te kilka lat temu nie oglądałam jeszcze seriali. Zaczęłam dopiero jakieś 3 lata temu. ;). No, jeżeli znajdę kogoś, kto to ogląda i wie gdzie są napisy, to dam Ci znać ;).

ImmortalMe

Dzięki. :)

ocenił(a) serial na 7
dedaczka

na wiki pisze że w styczniu.

ocenił(a) serial na 9
Vanisheed

A na forum TLG ze w wakacje będzie 2 sezon !

Vanisheed

A jest jakaś oficjalna informacja?

Morgana_filmweb

To by się mogło zgadzać, bo TLG jest puszczane tak samo jak PLL, czyli z premierą we wakacje, ale pogrzebię jeszcze nad oficjalnym potwierdzeniem ;)

ocenił(a) serial na 9
Bela09

Co do kłócenia się o to, który serial lepszy, to nie ma sie co kłócić ;) Jak dla mnie to oba są mega świetne. PLL szczerze mówiąc zaskoczył mnie, nigdy bym nie przypuszczała, że Mona jest zwianana z "team A", także.. świetnie utrzymuje klimat i wgl. A TLG też jest niesamowity ;P aktorzy dobrze dobrani, fabuła fajna, tylko, że spodziewałam się trochę, że rebeca(nie wiem jak się pisze) jest ich matką, więc trochę przewidywalne, ale nadal czekam z utęsknieniem na 2 zezon, obu seriali ;)

ocenił(a) serial na 8
sabina02

Jak dla mnie, to ostatni odcinek TLG był nieco bardziej zaskakujący niż ostatni odcinek PLL.. Niestety spodziewałam się Mony i mnie nie zaskoczyli :).

ocenił(a) serial na 9
Morgana_filmweb

Będzie 2 sezon!!! :)
http://abcfamily.go.com/shows/lying-game/blogs-details/lying-game-returns-abc-fa mily-second-season/959498

milka_30

zdjęcia mają się podobno zacząć w wakacje, a zostanie emitowany w zimę;pp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones