PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 689
ocen
7,3 10 1 7689
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Anulowanie serialu

ocenił(a) serial na 9

Serial jest dobry i wciąga, przecież pamiętniki wampirów ciągną na 5 sezonie. Lying Game tak samo jak
Secret Circle został przerwany, przecież to bez sensu. Kto w ogóle to wymyśla, tak samo Mate it or
break it, no dobra zepsuł się trochę ale serial opierał się na olimpiadzie a oni skończyli kompletnie z dupy
i nic nie wiadomo!!

ocenił(a) serial na 10
anellotti

Zgadzam się z tobą całkowicie. Pamiętniki ciągną się zbyt długo a the lying Game robił sie coraz ciekawszy i przerwali. Mogli co najmniej dokończyć 2 sezon do końca i wyjaśnić niektóre sprawy. Niestety nic na to nie poradzimy, podjęto już decyzję, i nie przywrócą serialu. Chyba że fani USA by złożyli petycję. To w dużej mierze zależy właśnie od nich oglądalności...

anellotti

A skończyli to jakoś sensownie chociaż? Bo oglądałam swego czasu, ale przerwałam i właśnie chciałam wrócić, ale jak nie skończyli choć trochę logicznie, to niech się gryzną w oko :P

ocenił(a) serial na 10
LilithAJ

urwali po prostu

Inspire

Łeeee, no wiecie co?! Tak się nie robi.

Dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 10
LilithAJ

w sumie to urwali w momencie [uwaga spoiler] jak już się przyznały że są dwie, ujawniły się, byłaby akcja a tu lipa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones