PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Błąd?

ocenił(a) serial na 5

Witam :) Od dłuższego czasu nurtuje mnie jedno pytanie. Ted powiedział Kristen że podczas operacji Justina matki chodziło o nią, (urodziła dziecko) Laurel? Justin podobno miał 7 lat jak jego matka umarła, jak dobrze pamiętam. Więc jak jest możliwe że byli w tym samym wieku? Słabe kłamstwo Teda czy po prostu błąd? :D Jeśli coś pomieszałam, to przepraszam

madfugitivexo

Hmm, wtedy to chyba wcale nie chodziło o Kristin (więc kłamstwo Teda)... chodziło chyba o matkę bliźniaczek ;]... pewnie to ona dzwoniła do niego wtedy, w szpitalu.

ocenił(a) serial na 5
mrsCamilly

wiem że to było kłamstwo, ale przecież mogła się domyśleć już wtedy że on kłamie :D

madfugitivexo

hmm, a wtedy już wiedziała, że Justin to syn pacjentki Teda ?

ocenił(a) serial na 5
mrsCamilly

Wydaje mi się, że tak bo wiedziała o tym że wyszedł i był zdenerwowany.

madfugitivexo

Jestem świeżo po tym odcinku, gdzie wyszło na jaw kim jest Justin i Ted powiedział żonie, że to nie o nią chodziło.

Hoax

ale oglądaj dalej, tam chyba było coś jeszcze o tym. chyba, nie jestem pewna. xD

ekoderka

Było, było - ale z tego co można było wywnioskować, to jego żona później była jeszcze w ciąży i poroniła. Tak przynajmniej mi się wydaje, że powiedzieli:)

Hoax

ja już za bardzo nie pamiętam xD

ocenił(a) serial na 8
ekoderka

kristen byla inteligentna wiec gdyby ted tak powiedzial to by od razu wyczaila

ocenił(a) serial na 9
madfugitivexo

Jestem świeżo po odcinku i najpierw Ted powiedział Kristen, że to nie o nią chodziło, a później, że dzwoniła jakaś tam pani doktor, która powiedziała, że Kristen nie jest w ciąży. No ale jak Kristen jeszcze nie mogła mieć dzieci i nie była w ciąży a Justin żył jak jego matka zmarła to musiałby być dużo starszy od Laurel..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones