PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

bardzo dobry serial... obecnie jestem przy 15 odcinku... szkoda tylko, że powstała tak długa przerwa co dla mnie jest kompletnym nieporozumieniem! z tego co wiem 2 sezon będzie liczył zaledwie 10 odcinków... czy ktoś wie czy będzie ich więcej? czy tez scenarzyści postanowili definitywnie z nim skończyć? mam nadzieję, że nie i że będzie on dalej kontynuowany....


aa i jeszcze jedno... polecam go wszystkim :) może pierwsze odcinki nie są zbyt wciągające mimo to z odcinka na odcinek serial zyskuje na wartości.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Zgadzam się z Tobą,ja jestem po 16 odcinku i też bardzo mi się podoba ten serial,Ethan po prostu cudowny...

Liwkaaa

ja już obecnie po 17 :) oglądam do jednym tchem... bardzo wciąga. Szkoda tylko, że tak długo musimy czekać na jego kontynuację.

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

tak to prawda wciąga ja to noce zarywam do 1-2 i oglądam,to już 2 serial na który muszę tyle czekać...masakra

Liwkaaa

nie mogę się doczekać 2 sezonu.... mam nadzieję, że nakręca więcej niż 10 odcinków.

Leo_Wyatt

Odcinków będzie pewnie 20 jeśli oglądalność będzie dobra :)

elenkaa

mam taką nadzieję... 10 będzie na pewno, a co będzie dalej to będzie zależało tylko od oglądalności. Mam nadzieję, że zobaczymy więcej niż 10 odcinków. Bo uwielbiam ten serial :)))))


a tak w ogóle to uważam, że Sutton to su*a :) i jestem szczęśliwy, że SPOILER************ że Emma dała jej pysk :)

Leo_Wyatt

Też bardzo lubię ten serial, ale tak dawno go oglądałam, że już prawie nic nie pamiętam... A to jeszcze do stycznia czekać..

elenkaa

u mnie było akurat tak, że oglądałem odcinki zaraz po pojawieniu się ich w USA i tak było do 4,5 odcinka później miałem zaległości obejrzałem znów 3-4 i na wiele miesięcy ze względu na brak czasu odstawiłem go, ale wiedziałem, że kiedyś na pewno do niego wrócę i wróciłem wczoraj! obejrzałem w 2 dni prawie cały sezon :) ostatni 20 odcinek zostawiłem sobie na jutro albo jakiś inny wolny dzień...... mimo to ciesze się, że będzie ten 2 sezon w sumie już nie długo. Jedyne czego nie potrafię zrozumieć to ta przerwa..... jak dla mnie to głupotą i bezsensem było takie odwlekanie... ale może teraz będzie miał większą oglądalność? sam nie wiem zobaczymy.... jedyne co mogę powiedzieć, to że polecam wszystkim niezdecydowanym aby go obejrzeli :)

Leo_Wyatt

Strasznie długa przerwa, tez mnie dziwi, raczej takie się nie zdarzają :)

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Sara Shepard pisze kolejne 2 książki "TLG" a więc są małe nadzieje na 3 sezon !!! Tymczasem zapraszam wszystkich na stronę serialu "TLG" http://the-lying-game-serial.manifo.com/ gdzie znajdziecie opisy wszystkich bohaterów, odcinków i nowości na temat sezonu 2 !

Leo_Wyatt

Też lubię ten serial, już jakiś czas temu skończyłam 1 sezon a teraz czekam na 2.
Jedyne co mnie tam drażni to Ethan i Emma, za to bardzo lubię Sutton i Thayera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones