PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 689
ocen
7,3 10 1 7689
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Którą książkę Sary S. wolicie? Myślicie że LG powtórzy sukces Pretty Little Liars

eryka0304

Książek nie czytalam więc nie mogę ocenić, natomiast jeśli chodzi o seriale to trudno ocenić, bo PLL jest juz w trakcie 2 sezonu, a tutaj mamy tylko pilota. ;D
Ale myślę że skoro już wpadłam po 1 odc. to dalej też się wciągnę, takie seriale to ja moge oglądać. ; )

kilmenyy

Bardziej mi się podobał Pilot PLL niż Pilot Lying game, ale zobaczymy jak serial się rozkręci.

elenkaa

po pilocie niezbyt mogę ocenić, ale i tak wgl uważam, że TLG nie odniesie aż tak wielkiego sukcesu jak PLL. może sukces odniesie, ale takiego szału nie będzie.
zobaczymy jak się dalej potoczy i wtedy ocenię ;D

PLL_fan

Jeśli chodzi o książki nie będę się wypowiadać, bo nie czytałam żadnej z nich. Jeśli o serial zaś, TLG dopiero się rozpoczyna i mogę powiedzieć tylko tyle, że fajnie się zapowiada. ;) Jednak mimo wszystko wolę PLL. ;D

ocenił(a) serial na 7
eryka0304

W tej chwili ciężko mi powiedzieć. Dopiero wyszły dwa tomy "The Lying Game", a PLL ma już 12 plus dodatek. Miewa też lepsze i słabsze tomy, ale ogólnie książki Sary Shepard lubię. :)
"Pożądane", "Sekrety" i "Nigdy przenigdy" są najlepsze według mnie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones