PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Hej wszystkim, znacie może jakieś podobne seriale do The Lying Game? Oglądam już Revenge i Pretty Little Liars, wydaje mi się że seriale są bardzo podobne, w sumie i jeden i drugi oglądałem jeszcze przed The Lying Game xd
Fajnie by było jeśli serial miałby z 2-3 sezony i był jeszcze kontynuowany.

ocenił(a) serial na 9
Quaint_2

polecam ci również 90210, Pamiętniki Wampirów, Hart Of Dixie, Nikita oraz kultowe Gotowe na Wszystko .

Diablicaaa

tak się zastanawiałem nad 90210 ale trochę się boję że może być dużo powiązań z poprzednim serialem, tzn. dużo bohaterów z tamtego właśnie itp. xd

ocenił(a) serial na 9
Quaint_2

nie oglądałam Beverly hills 90210, bo jakoś mnie nie ciagnie do tej starszej wersji, za to nie ma żadnych starych bohaterów może gościnnie w 2-3 odcinkach pojawią się .
Co do 90210 to polecam bardzo bo jest ciekawy szczególnie ostatni i przed ostatni sezon, ja jestem na bieżąco i bardzo lubię ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Diablicaaa

polecam 90210 jednak nie podzielam zdania autora wyzszego posta- serial jest wspanialy ale tylko do przedostatniego sezonu wlacznie, dalej powtarzaja watki i wychodzi opera mydlana jakas, ale wczesniejesze sezony sa cudowne!

sugarffree

już prawie kończę 90210, zostało mi chyba 11 odcinków i 4 sezon nie jest taki zły, wątek Annie/Liam nawet ciekawy, Ivy też coś wprowadza chociaż może rzadko się pojawia ale nie jest źle ;d

ocenił(a) serial na 9
Quaint_2

Lubię wątki Adrianny oraz Naomi ;d

ocenił(a) serial na 8
Diablicaaa

ok nie sa zle ale wg mnie niestety juz nie ta sama akcja pozatym powtarzaja motywy (wredna bitch, ktos robi hollywoodzka kariere itp itd) i te wszystkie melodramatyczne zwiazki ze kazdy z kazdym .... no cuz, jednak ze wzgledu na sentyment dalej ogladam : D

ocenił(a) serial na 9
sugarffree

w większości seriali są te popularne związki " każdy z każdym" więc ja się tutaj zbytnio nie zdziwiłam tym no ale to troszkę takie przygnębiające .. ;d

Quaint_2

Hm... może "Ringer".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones