PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Stacja ABCfamily długo zastanawiała się nad drugim sezonem. Lecz wreszcie potwierdzono informację na ten temat. Jednak drugi sezon nie trafi do letnej ramówki tego roku, gdyż jest ona już wypełniona. Dlatego też 2 sezon dopiero na początklu 2013 roku. Ale najwazniejsze, że będzie.

Diretto

dobre i to.

ocenił(a) serial na 7
dzasstajn

eh wsyzscy juz zapomna o nim do stycznia/lutego szkoda ze taka dluga przerwa - bo serial naprawde niezly
dobrze ze pretty little liars juz niebawem wracaja

ocenił(a) serial na 8
Diretto

Dzięki Bogu! Naprawdę się bałam, że może nie być 2 sezonu. Poczekam, jak trzeba to trzeba. :)
Grunt, że Pretty Little Liars i True Blood niedługo będzie. ;)

ocenił(a) serial na 6
Diretto

głupoty gadasz, problemem wcale nie była ramówka. Stacja po prostu bardzo długo zwlekała z podjęciem decyzji o kontynuacji serialu. W efekcie dopiero latem rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu.

ocenił(a) serial na 9
lpojar

To ty głupoty gadasz. Bo gdybyś pomyślał/a to można się domyślić że jedno wychodzi z drugiego. Długo myśleli więc ramówka już zajęta. Myślenie nie boli :-)

ocenił(a) serial na 6
Diretto

gamoniu, jak można umieszczać serial w letniej ramówce skoro zdjęcia do niego ruszają dopiero latem?

ocenił(a) serial na 9
lpojar

A gdzie ty widzisz że jest napisane, że serial jest w letniej ramówce? Weź ty czytaj ze zrozumieniem.
Napisałem, że serial nie trafi do letniej ramówki bo ludzie przywykli do tego, że jak jeden sezon był w lipcu to drugi też. Tym się sugerowałeś/aś to gratuluję...

ocenił(a) serial na 6
Diretto

"Jednak drugi sezon nie trafi do letnej ramówki tego roku, gdyż jest ona już wypełniona."

Twoje słowa. Ja napisałem, że serial nie trafi do letniej ramówki, bo jeszcze nie ruszyły zdjęcia do serialu, a nie dlatego że nie ma miejsca w ramówce. To chyba różnica.

użytkownik usunięty
Diretto

kiepsko, zapomnę do tej pory o czym to było i nie będę oglądać kolejnej serii :P już pretty little liars przez tę przerwę mi jakoś zbrzydło:)

ocenił(a) serial na 8

slabo rok czekac ;/ przeciez juz w tedy moze nam sie to tak bardzo nie podobac (gusta sie zmieniaja). ale to i tak nie zmienia faktu ze 1 sezon byl MEGA!

Ci którzy naprawdę lubią ten serial poczekają do stycznia i serial im nie zbrzydnie :)

użytkownik usunięty
Quaint_2

może nie do końca dobrze się wyraziłam :D Ale chodzi mi, że mogą zapomnieć niektóre wątki, które później - być może - będą ważne :) Ja na przykład wole seriale oglądać na raz jak najwięcej, wtedy najlepiej mi się ogląda, nie lubię czekac jakiś miesiąc na odcinek:)

ocenił(a) serial na 9

od początku 1 sezon zobaczysz :) Ja lubię też Gra o tron tam miedzy sezonami jest 11 miesięcy różnicy ale i tak będę oglądała co do The Lying Game serial jest super na pewno 2 sezon zobaczę :)

ocenił(a) serial na 9
Diretto

halo haaalo ! najważniejsze, że będzie drugi sezon :D

ocenił(a) serial na 10
malwibak

super, fajnie, ale do stycznia, to zapomnę o czym był ostatni odcinek i stracę tę chęć do oglądania.

ocenił(a) serial na 9
xrosemarie

zobaczysz PROMO i Ci się wszystko przypomni :D:D:D

ocenił(a) serial na 9
Diretto

Takie podejście mi się podoba na pewno warto jest poczekać kilka miesięcy bo serial wymiata bardzo polubiłam ten serial Alexandra jest "boska " no i oczywiście Blair Redford

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones