PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 689
ocen
7,3 10 1 7689
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Jestem dopiero w sezonie 1, ale zauważyłam, że sezon 2 liczy dużo mniej odcinków. Podobno serial został zawieszony, ale nie zakończony. Myślicie, że mimo to pojawią się nowe odcinki?

PS: Proszę bez spoilerów na temat fabuły :P

Silver_Lane

Ja myślę, że tak. Chociaż to moje zdanie :) i może jestem zbyt naiwny...ale uważam, że powinni zakończyć wszystkie wątki.

Damx123

Jeśli na prawdę to koniec..Zbierzmy fanów TLG i zorganizujmy akcję przywrócenia emisji serialu. Zachęćmy też swoich przyjaciół, znajomych do oglądania.

Silver_Lane

nic to nie da, bo my jako polscy widzowie się nie liczymy w statystykach. więc wszystko leży w rękach amerykańskich widzów.

ocenił(a) serial na 8
Silver_Lane

Mam nadzieje, ze tak bo przerwali emisje w najmniej oczekiwanym momecie i uwazam ze jeszcze z 10 odcinkow mogli by nakrecic (lub
wyswietlic). Uwazam rowniez, ze sezon drugi jest zdecydowanie lepszy od pierwszego.

ocenił(a) serial na 5
Silver_Lane

Na wikipedii jest napisane, że zakończono emisję ze względu na niską oglądalność.

ocenił(a) serial na 9
NieMamPomysluNO

nieeee, nie róbcie mi tego ;c

NieMamPomysluNO

nie jest napisane, że serial został anulowany.
decyzja ma być podjęta podobno w czerwcu/lipcu. tak czytałam.

ekoderka

Uff, czyli jest jeszcze cień szansy? Mogliby chociaż dokończyć wątki jak już coś. Nie lubię takiego przerywania w połowie.

tequila_s

no czytałam gdzieś, że decyzja ma być dopiero podjęta w czerwcu/lipcu.
A oficjalny fanpage zapytało jaki jest nasz ulubiony moment serialu? I wszyscy pisali, że jak serial zostanie odnowiony. Więc skoro tak pisali to chyba jeszcze nie wiadomo.
I jeszcze Alexandra coś takiego napisała na swoim twiterze: https://twitter.com/alexandrachando/status/325410311240839168
I tego za bardzo nie rozumiem, no bo skoro jest hold on to chodzi, że jest na wstrzymaniu, ale to "10 more episodes" trochę mnie mylu. To zdanie jest dziwnie skonstruowane albo czegoś w nim nie czaję. xD może ktoś inny będzie wiedział. :D

ocenił(a) serial na 8
ekoderka

Ale to bez sensu, bo jak podejmą decyzję w czerwcu/lipcu, to kolejne odcinki dostaniemy znowu za rok w 2014... I większość znowu nie będzie mogła 'wbić się' się w serial po takiej długiej przerwie.

RobertSolski

jak ma być w 2014 niech będzie, jakoś przeboleję. Byleby tylko przedłużyli! Bo jak nie, to się wkurzę.

ekoderka

Bez sensu to wszystko zrobili. Żeby między 1 a 2 sezonem był prawie rok przerwy to jeszcze da sie przeboleć, ale urywać w połowie sezonu to już jest serio nie w porządku. Jak już sie decydowali na drugi sezon to na cały a nie na pół. I potem sie dziwią że oglądalność coraz gorsza..

Request_

ale to nie od nich zależy, tylko raczej od stacji. Jak stacja nie zgodziła się na puszczenie kolejnych odcinków, to producenci nic nie mogą na to poradzić. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones