PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game
ocenił(a) serial na 8
PrimEverdeen

Jak dla mnie trochę podobne, ale w sumie to dwa różne seriale i wg. mnie z tej dwójki 'Lying game' jest gorsze, ale w sumie warto sprawdzić czy ci się spodoba. Mimo, że jak dla mnie nie było to aż takie świetne jak PLL, to oglądało się miło nawet ;)

RobertSolski

Jestem na 2. odcinku, jak na razie jest spoko. :)

ocenił(a) serial na 8
PrimEverdeen

Moim zdaniem TLG lepsze jeżeli chodzi o realność scenariusza. W PLL przy niektórych akcjach załamywałam ręce tu przynajmniej prawdopodobna jest intryga (chodzi mi o to ,że wplątani są ostro ludzie dorośli a w PLL niby wszystko rąbią nastolatki). Jednak oba seriale wciągają podobnie :)

dadada

Tu się zgodzę. TLG jest bardziej realistyczne niż PLL, gdzie cudownym trafem zawsze wszystko się A udawało, nikt nic nie wiedział, no i te dziewczyny niemiłosiernie naiwne i głupiutkie. Nie mówię, że TLG ma dużo wspólnego z rzeczywistością, jednak bardziej realne jest. No i dość ciekawa historia.

ocenił(a) serial na 8
FKB

stanowczo TLG jest lepsze bo intryga w miare do ogarniecia, scenarzysci sie nie placza, kazdy watek dokanczant a napiecie takie same. serial rozkreca sie po 4 odcinku meeeeeeeeeega. goraco polecam

dadada

w PLL z sezonu na sezon jest wszystko coraz nudniejsze itp. zgadzam się że TLG jest bardziej realne i wgl.

PrimEverdeen

PLL jest beznadziejny, ten serial jest dużo lepszy, chociaż wiele rzeczy można poprawić. Umiejętności aktorskie młodej obsady PLL wołają o pomstę do nieba, myślę, że tutaj jest z tym trochę lepiej no i starsi aktorzy zawyżają poziom.

rox16

Obejrzałam już dawno cały sezon i bardzo mi się podobał :) Fajna gra aktorska Alex, musi wcielać się w 2 osoby. Następny sezon w 2013? Oo

PrimEverdeen

Tak, pewnie w styczniu.

ocenił(a) serial na 7
rox16

Oglądam PLL do teraz a TLG nie mogłam znieść. Przestałam oglądać po 12 odcinku

ocenił(a) serial na 7
xwerax2

PLL wg mnie dużo lepszy, TLG wciąga jednak w pewnym momencie zaczyna denerwować .Zwłaszcza osoba Sutton nie mogłam jej znieść....Żałuje,że się w to wciągnełam bardziej to przypomina telenowele wenezuelską nie serial na poziomie PLL

rox16

Dokładnie! TLG można polecić chociażby ze względu na o wiele lepszą grę aktorską niż w PLL. Fundamenty obu seriali są w sumie podobne - intryga, chęć odkrycia tajemnicy itd.. Tyle tylko, że moim zdaniem PLL po drugim sezonie zaczęło znacznie zaniżać poziom - formuła powoli się wyczerpuje. I właśnie dlatego w kolejnych odcinkach TOTALNY BRAK jakiegokolwiek talentu aktorskiego ze strony chociażby Hannah czy Emily bardzo rzuca się w oczy (po prostu fabuła nie wciąga już na tyle, a ja zaczynam skupiać się na samych aktorkach, co nie działa na korzyść serialu).
TLG ma dopiero pierwszy sezon, więc jeszcze się rozkręca, ale już po kilku odcinkach wciąga (w moim przypadku tak samo było w PLL, dopiero po kilku obejrzanych odcinkach pierwszego sezonu się wkręciłam).
Więc TLG mogę szczerze polecić, tak samo jak i pierwsze dwa sezony PLL (dalsze oglądam już z przyzwyczajenia, zmęczona naiwnością głównych bohaterek, nawarstwianiem się nowych tajemniczych wydarzeń i brakiem odpowiedzi na nie).

rox16

PLL jest świetnym serialem, TLG nie oglądałam al po opisie wydaje mi sie mniej ciekawe

kasiak1722

Świetnym...może dla gimnazjalistek. Pierwszy sezon da się jeszcze oglądać, pomimo niesamowitej naiwności i fatalnej gry aktorskiej, później jest tylko gorzej. Świetny serial to the hour albo homeland.

PrimEverdeen

Według mnie te seriale w ogóle nie są do siebie podobne . Osobiście wolę PLL , TLG jakoś mnie nie wciągnęło .

ocenił(a) serial na 8
Alexis_Jo

PLL lepsze, TLG oglądam z nudów, czekając na kolejne odc PLL.

ocenił(a) serial na 8
PrimEverdeen

warto! PLL ,TLG, REVENGE-podobny klimat, fajne seriale :)

PrimEverdeen

Serial moim zdaniem ciekawy i wbrew pozorom zaskakujący.

ocenił(a) serial na 8
PrimEverdeen

Oglądać warto, serial fajny i ciekawy, ale PLL i tak lepsze ;D

ocenił(a) serial na 9
PrimEverdeen

zgadzam się z przedmówcami, TLG ma bardziej realistyczny scenariusz,a PLL to juz jest bajka i coraz nudniejsze sie to robi. Tak wiec polecam bardziej TLG

ocenił(a) serial na 8
siostra4

tlg jest na prawde extra, mnie wciagnelo co prawda dopiero po 4 odc ale potem juz sie nie moglam sie oderwac. i stanowczo lepsze niz pll, tu ta intryga ma rece i nogi a nie co do pll gdzie scenaerzyscie sie gubia sami. takze polecam goraco!

ocenił(a) serial na 8
sugarffree

lol juz skomentowalam ten watek xD a czy to jest dla gimnazjalistek- no ja na pewno nia nie jestem, ale wiadomo ze akcja glownie rozgrywa sie w liceum wiec raczej doroslych nie zainteresuje

sugarffree

Mi się bardziej podoba TLG ,nie wiem czemu *.*
Nie mogę się doczekać :D

PrimEverdeen

to jest boskie ,amazing ogladam oba i kocham je no poprostu :)

ocenił(a) serial na 10
ada565

Opłaca się oglądać;D

ania7733

który juz odcinek :)????

ocenił(a) serial na 9
ada565

jasne, że się opłaca - niektóre sceny zamulają ale całość rewelacja ;) ambitniejszy niż PLL które też oglądam

ocenił(a) serial na 8
malwibak

Ja uważam że TLG jest o wiele lepszy niż PLL - i realność scenariusza i gra aktorska oraz sens tego co się dzieje... W przypadku PLL które było świetne w 1 sezonie obecnie to bardzo naciągana fabuła.. tak naprawdę już niewiadomo po co dlaczego kto i kiedy:) Mam nadzieję że 2 sezon TLG będzie tak samo dobry :)

ocenił(a) serial na 9
PrimEverdeen

mi tam PLL bardziej sie podoba, ale ten też okej ;d
jakies podobno seriale sa może?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones