PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 689
ocen
7,3 10 1 7689
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

co dalej?

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś wie, co będzie dalej z serialem? Oczywiście dobrze wiem, że został zawieszony przez producentów i stacje telewizyjną, ale może jest jakaś nadzieja, że serial powróci?

deppowa

nadzieja jest. podobno decyzja ma być podjęta w czerwcu/lipcu. i to na razie jest jedyna informacja.

ocenił(a) serial na 9
ekoderka

To już raczej koniec TLG :( Blair Redford wrócił do serialu Switched.at.Birth jak by nie mogli zrobić zakończenia w tych 10 Odc co puścili.

Robson8080

ale to, że wrócił nie musi oznaczać jeszcze końca. decyzja ma być podjęta pod koniec czerwca. poczekamy, zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7
ekoderka

wlasnie skonczylam ogladac i juz mi szkoda ze nie ma wiecej odcinkow! bardzy ciekawy, wciagajacy serial-ale bez zakonczenia...prawie nic sie nie wyjasnilo. mam nadzieje ze jednak beda dalej krecic!

ocenił(a) serial na 10
rachel20

Wiadomo może jaką decyzję podjęli pod koniec czerwca w sprawie The Lying Game?

ania7733

miało być koniec czerwca/lipiec. z tego co wiem, decyzja nie została jeszcze podjęta.

ocenił(a) serial na 9
deppowa

Ostatni odcinek został wyemitowany 12 marca 2013 - więcej odcinków nie zostało wyprodukowanych (chociaż były plany) z powodu niskiej oglądalności, serial został więc zakończony tzw. cliffhangerem.
źródło: Wikipedia

miałam nadzieje, że serial zostanie jednak kontynuowany, ale to wskazuje tylko na to, że został już naprawdę zakończony.

ignorace

co wskazuje? wpis na wiki? :P

ocenił(a) serial na 10
ekoderka

Możliwe że The Lying game powróci.

Losy trzeciego sezonu The Game Lying zostaną ogłoszone w lipcu, zgodnie z Allie Gonino. ABC Family najpierw chce zobaczyć, jak jego nowa seria letnia będzie wykonana przed odnowieniem itp.
Trzymajmy kciuki aby serial zakończyli;)

ania7733

no od początku mówię, żeby poczekać z płaczem do oficjalnej informacji. ;]

a skąd masz ten tekst? zapodasz źródło? :)

ocenił(a) serial na 10
ekoderka

Musiałam sama przetłumaczyć z angielskiego na polski. Strona jest z Wikipedii angielskiej The Lying Game. Jeśli ktoś znajdzie więcej informacji na temat dalszych losów The Lying Game to niech pisze;)

ocenił(a) serial na 10
ania7733

Nie myślicie o tym że Amerykanie mają inne gust niż Polacy? W Polsce na pewno by była duża oglądalność tego serialu może wynosiła by 2 miliony a w USA wynosi 1 mln. Nie lepiej by było jakby sprzedali ten serial innym krajom aby miały licencje żeby móc go oglądać? Może w USA by trochę zarobili;)

ania7733

anulowano serial. ;/

ekoderka

to jest pewne? :(

ocenił(a) serial na 9
Kacha19900

http://sulia.com/channel/television/f/e9d70ce1-4bc5-4532-bbc7-340d10475a92/?sour ce=fb

Kacha19900

niestety tak ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones