PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

+ widzial ktos gdzies jakis zwiastun?

ocenił(a) serial na 8
sugarffree

nie pamietam juz tak mega dokladnie fabuly ale mam nadzieje ze w koncu z ta mama sutton sie dowie prawdy i poznamy jakies sekrety z przeszlosci teda

sugarffree

ja liczę na rozwinięcie wątku Emmy i Thayera : D no i poznanie co Sutton knuła z Rebecką .

dzasstajn

Czy Emma i Thayer coś ten teges?
;/
A co Ethanem i Emmą?

Narcolepsy

Ethan i Emma byli nudni :P
Ja liczę na więcej scen z Sutton i niech nie zmienia swojego charakterku :))

immortal13

Ja liczę na Emme i Thayera, a Ethan niech znika xD

elenkaa

Yep, Tyler i Emma do siebie pasują :P

ocenił(a) serial na 10
immortal13

kiedy 2 sezon w 2013 ???????????????

bianka226

Wygląda na to że tak. W styczniu 2013.

immortal13

Dlaczego tak późno? :O

Aguslava

bo serial jest midseasonem czyli puszczają go najczęściej wtedy kiedy bardziej znane seriale mają przerwy - zimowa i wakacyjna. Szkoda tylko,że mieli zapełnioną ramówkę na lato,bo troche za długo się czeka i elementy fabuły uciekają z pamięci :/

DeeDee_Spencer

Mogliby puszczać w regularnych odstępach - wtedy też seriale mają przerwy ;). A później to się nakłada na inne.

sugarffree

drugi sezon bedzie miał tylko 10 odcinków? dlaczego?

kasiek93

w ogóle były plotki, że mają go zlikwidować. Prawdopodobnie podokańczają wątki i go usuną... choć ja tego nie chcę :p (ale oczywiście nie jestem pewna czy tak jest... ;)) dobrze, że chociaż 10. Jane by design urwali tak, że to ja mam ochotę im coś urwać :P

morskooka

Ja na początku w ogóle nie trawiłam tego serialu, ale w drugiej połowie sezonu zaczęła się akcja troche rozkręcać. Szkoda ze tylko 10 ma być, a już zaczynałam go lubić :( a Jane by desing to fajny serial?

kasiek93

mi się bardzo podobał, ale jak nie zaczęłaś to nie zaczynaj, bo jak Ci się spodoba, to się wkurzysz, że go urwali... ;)

sugarffree

Jeju ,jeju ile trza czekać;(

sugarffree

witajcie, zaczynam oglądać serial ale czegoś nie zrozumiałam i może ktoś mi wyjaśni co się stało z Annie Hobbs? czy ona miała coś wspólnego z Emmą, kim była faktycznie ta kobieta? bo nagle pojawia się Rebecca "Annie" Sewell która, najwidoczniej jest matką Sutton/Emma. I o co chodzi z tym przystojniaczkiem Justinem Millerem? co on ma do rodziny Mercer oprócz tego że chodzi z Laurel

ocenił(a) serial na 8
hexera

justin- jego mama umarla na stole operacyjnym operowana przez tate sutton/emmy, doszlo do tego bo ted odebral telefon i byl roztrzesiony strasznie. justin obwinial o ta smierc teda, i slusznie. co do anni hobbs to jest zamkneita w szpitalu psychiatrycznym, pozniej z niego zwiala

sugarffree

dzięki, już doszłam do rozwiązania zagadki z Justinem. Co do Rebecci Sewell i Annie Hobbs to co je tak naprawdę łączyło w przeszłości, ale to zapewne dowiem się w następnych odcinkach bądź serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones