The Lying Game (2011-2013)
The Lying Game: Sezon 2 The Lying Game Sezon 2, Odcinek 2
Odcinek The Lying Game (2011-2013)

Cheat, Play, Love

8,5 313
ocen
8,5 10 1 313
The Lying Game
powrót do forum s2e2

odcinek 2x02

ocenił(a) serial na 9

WItam, chciałabym się dowiedzieć czy wyemitowany został wczoraj odcinek 2x02? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.

karolina53

Nie, w tym sezonie "TLG" emitowana jest we wtorki, czyli ten odcinek będzie puszczany dopiero dzisiaj :)

ocenił(a) serial na 9
Suzee16

Dziękuję za odpowiedź:) coś mi się pomyliło i myślałam że jest w poniedziałek.

karolina53

przysięgam, że jeżeli zrobią z Theyera czarny charakter/mordercę przestaję oglądać ten serial

Kelia

A niby dlaczego mają tak zrobić ? Przecież nic na to nie wskazuje

Request_

kto inny mógłby zadzwonić do tej kobiety?

ocenił(a) serial na 6
Kelia

gdzie mogę znaleźć napisy pl?

ocenił(a) serial na 10
xkinga92x

Jak będą napisy moge prosić o informacje.dziękuje z góry :)

Kelia

Też pomyślałam że może Theyer to wszystko zrobił żeby wpakować Aleca do więzienia.

Kelia

dokładnie ja tez nie dopuszczam tego do mysli na poczatku uwazalam go za zwykłego frajera a teraz tym frajerem jest ETHAN
jak ja sie ciesze ze oni sie pocalowali mam nadzieje ze rezyserzy tego nie zepsuja ot tak :)trzymam kciuki za Em+TH.....a co do odcinka bardzo fajny

ocenił(a) serial na 10
ada565

Mnie się też bardzo podobał

ocenił(a) serial na 9
Liwkaaa

Wydaje mi się że Jordan nie był zdziwiony jak zobaczył na końcu odcinka Sutton. Myślicie, że on wie, że są bliźniaczki, czy po prostu jej nie poznał i pomyślał, że Ethan się jeszcze z kimś spotyka ?

ocenił(a) serial na 10
littlehappygirl

Mnie się od razu skojarzyło że pomyślał iż to Emma albo rzeczywiście wie o bliżniaczkach

ocenił(a) serial na 7
Liwkaaa

Wg mnie coś zaświtało mu, że coś jest nie tak i będzie to drążył aż się dowie.

erzulie

Też tak myślę. Swoją drogą Jordan to dość ciekawa postać :)

karolina53

w drugim sezonie będzie tylko 10 odcinków, orientuje się ktoś?

ocenił(a) serial na 8
ekoderka

Z tego co mi wiadomo, to TLG dostał PEŁNY sezon czyli 22/23/24 odcinki - prawdopodobnie 23, ale w przypadku małej oglądalności serial mogą anulować.

Artemisek

dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones