PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743791}

The OA

7,2 32 201
ocen
7,2 10 1 32201
7,3 6
ocen krytyków
The OA
powrót do forum serialu The OA

Wciąga!

użytkownik usunięty

Serial wciągnął mnie od pierwszego odcinka. Końcówka sezonu trochę słabsza, ale ogóle udana produkcja. Jeden z lepszych seriali jaki był mi dany obejrzeć w tym roku. Nie pasują mi dwie rzeczy. Pierwsza- ten cały ich "taniec" jakoś do mnie nie przemawiał i wydawał mi się raczej śmieszny. Druga- sezon kończy się, a my tak naprawdę wiele nie wiemy. Interpretować można aż na zbyt wiele sposobów, czego osobiście nie lubię. Na koniec sezonu pozostaje duży niedosyt. Mam nadzieję, że drugi sezon powstanie i wiele nam wyjaśni.

ocenił(a) serial na 8

Taniec godowy.

Te ich ruchy byly tak zenujace, ze az szkoda gadac.

ocenił(a) serial na 6

a ja mam nadzieję że 2 sezon niepowstanie , mimo że to zakończenie jest nie najlepsze :(

ocenił(a) serial na 8

także jestem zdania, że na pierwszym i w zasadzie jedynym sezonie zakończy się The OA.
żałuję, ale to dobre wyjście. otwarte zakończenie jest o wiele lepsze ;) pozostawia wiele nieścisłości, to fakt...

ocenił(a) serial na 8

Wciąga jak odkurzacz. W ostatnim odcinku nasuwa się jedno pytanie "w co wierzyć?".

ocenił(a) serial na 10

taniec jest cudowny, inny, prymitywny, żywy - taki powinien być. Wszystko idealne, zakończenie też :)

ocenił(a) serial na 6

Popieram, taniec był śmieszny i popsuł mi wizję całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones