PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743791}

The OA

7,2 32 201
ocen
7,2 10 1 32201
7,3 6
ocen krytyków
The OA
powrót do forum serialu The OA

soundtrack

ocenił(a) serial na 9

https://www.youtube.com/watch?v=43zzw6keaoE&list=RD43zzw6keaoE&start_radio=1


Cudowne !!! Dlaczego zabrakło tego w 2 sezonie??

użytkownik usunięty
olson80

Fanmade. Sezon 2 ma nowy motyw muzyczny i celuje w posępniejsze tony. Poza tym mamy tu wędrówkę pomiędzy wymiarami, więc i muzyka nie musi być ta sama.

ocenił(a) serial na 9

No tak , cały sezon 2 jest praktycznie inny, mroczniejszy i bardziej zagmatwany ale czy warto zabierać coś co było udane i zastępować to czymś czego nie da się zapamiętać i zanucić? Mnie brakowało muzyki z pierwszego sezonu, zwłaszcza tego motywu...

użytkownik usunięty
olson80

Widocznie twórcy założyli sobie taką koncepcję i się jej trzymają, nie bez przyczyny np. w sezonie 2 każdy wymiar jest inaczej skadrowany i nakręcony inną kamerą. Emocje muszą wynikać z historii - na optymistyczny, podniosły theme z chórkami po prostu nie widzę tu miejsca. To już nie ta inspirująca, podnosząca na duchu opowiastka, którą częstowała Prairie chłopaków i BBA. Stawka się podniosła i mamy już trupy.

ocenił(a) serial na 9

Tak jak mówimy, to nieco inny film. Jestem fanem pierwszego sezonu... ten drugi mnie nie kupił. Za dużo wątków, za dużo klimatu podobnego do "The Dark". Oglądając końcówkę part 1 miałem gęsią skórkę na ciele. W dwójce nie czułem nic szczególnego. To tylko moje zdanie, a może tak długo czekałem na kontynuację i się zawiodłem. Może tak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones