The OA
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 10

Czy tylko ja mam nadzieję na sezon 2? Dawno już nie wciągnął mnie żaden serial jak ten. Zakończenie mnie zdołowało bo w razie anulowania serialu będę musiała zadowolić się tym zakończeniem, a powiedzmy sobie szczerze jeszcze WIELE rzeczy nie wyjaśnili czy raczej nie wiemy co się stało z innymi "aniołami".

ocenił(a) serial na 9
Wittoria0

Widać, że zostawili sobie furtkę do drugiego sezonu. O kontynuację bym się nie martwił

ocenił(a) serial na 9
Wittoria0

Ja mam ogromną nadzieję, że drugiego sezonu nie będzie. Serial jest świetny jako zamknięta całość i nie ma sensu ciągnąć go na siłę. Nie rozumiem tej chęci jaką mają niektórzy żeby wyjaśnić wszystkie szczególy, wszystkie drobiazgi - to mentalność księgowego sporządzającego bilans:). Co do pozostałych "aniołów" to prawdopodobnie nie żyją (o ile nie istniały tylko w wyobraźni OA).

ocenił(a) serial na 8
Korgan_1977

Dokładnie to samo myśle! Niektóre seriale po prostu nie powinny mieć drugiego sezonu. Podobnie mam z stranger things. Są to świetnie historie opowiedziane w zaledwie 8 odcinków. Każdy z nich tworzył kapitalny klimat oglądania, ze masz ochotę na kolejny. W momencie gdy kończy się 8 odcinek po prostu myśle, " co to było za cudo?! " i nie chce wiedzieć co dalej. Chce po prostu to tak zakończyć jak jest i koniec. Dalsze sezony mogły by dużo zepsuć, choć może się mylę. Jednak z doswiedczenia wielu obejrzanych seriali, czasem lepiej powiedzieć stop.

ocenił(a) serial na 10
Siwy_fw

Mi jednak brakuje wyjaśnienia co się stało z resztą. Z jednej strony pierwszy sezon to majstersztyk i jest duża szansa że kolejny mu nie dorówna, z drugiej - no jednak żal tego braku zamknięcia ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9

A ciebie w dzieciństwie chyba ojciec wykorzystywał. Masz odpowiedź na swoim poziomie.

Korgan_1977

Jestem księgową (tak naprawde i chcę zobaczyć co będzie dalej :)

Wittoria0

Jak to ci sie podobalo to ogladnij stranger things !!jest mega;)

ocenił(a) serial na 7
Wittoria0

podobno będzie 2 sezon :)

ocenił(a) serial na 10
xdoppelgangerx

to już od dawna potwierdzone

Wittoria0

I co? Kręcą już coś?

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

no tak, nawet już teaser wyszedł gdzie potwierdzaja, ze w 2018 bedzie 2 sezon

Wittoria0

Ok, dzięki za info!

użytkownik usunięty
wilczekstepowy

Zaczynają w styczniu.
http://www.vulture.com/2017/12/brit-marling-says-the-oa-season-2-starts-filming- in-january.html

Super, dziękuję za info!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones