PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 110
ocen
7,9 10 1 44110
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Mama Mikaelson

ocenił(a) serial na 8

Czy Was też irytuje ta dziewczyna, która gra matkę? Ten cienki głosik i mimika. Jest w niej coś wkurzającego. W ogóle to zauważyłam i w spin-offie i w TVD tendencje do grania czarnych charakterów na to samo kopyto. Każdy ma ten szelmowski uśmiech, złośliwe spojrzenie i ostentacyjną gestykulacje. Od razu widać, że czarny charakter. Czasem to wygląda sztucznie. Słyszę jak nadmiernie modulują głosem żeby brzmiał podle, widzę ich mimikę, która przypomina grymasy i chce mi się czasem śmiać. Najbardziej to było widać po Katherine ale i tak ą lubiłam.

IKnowWhatYouAre

to serial dla amerykańskich nastolatków -to jest grupa docelowa tego serialu- nie oczekujmy za dużo amerykańskie dzieci sa ..nie wiem jakiego słowa użyć by nie być wulgarna ..sa nie zbyt spostrzegawcze o tak jest poprawnie politycznie ....musza zagrać źle postacie by były widocznie różniące się od dobrych ..

ocenił(a) serial na 8
kat8

Sądziłam, że jednak ten serial nie jest aż tak pod nastolatków. Co innego TVD, typowy romans ale Originals?

IKnowWhatYouAre

wątpię żeby dorośli po 35 chcieli oglądać TO zbyt dziecinne to choć dużo poważniejsze od TVD które zeszło na psy juz 2 sezony temu mnie zastanawia inna rzecz babka zdradziła męża urodziła dziecko innego ale wszyscy łączenie z z ta kobieta ,,wyżywają '' sie na dziecku . Maz czyli tata Klausa powinien miedz pretensje do zony w końcu to mila romans z innym - nie została zgwałcona - ale zamiast tego wyżywa sie na dziecku - czysta głupota i patologia

kat8

W tamtych czasach był inny model rodziny. To było normalne, że ojcowie biją dzieci

Szymon585829

ok wiem ze kiedyś bito dzieci tylko ze kobieta zdradziła męża i mąż powinien do niej tez mieć no nie wiem zal być złym na nią nie tylko na dziecko ..zresztą u niego nie było to zwykle bicie on znęcał się tylko nad Klausem takie odnoszę wrażenie .Mamcia zdradziła męża urodziła dziecko innego ale tylko dzieciak jest winny to trochę nie sprawiedliwe i nie racjonalne jak dla mnie

kat8

Ojciec Klausa dowiedział się o zdradzie żony stosunkowo późno. W S03E02 kwestia ta zostaje wyjaśniona. Mikael nienawidzi Klausa na długo przed ujawnieniem romansu ponieważ ceni sobie główni siłę i zręczność niezbędne do przetrwania w lesie pełnym wilkołaków i innych zagrożeń. Klaus był słaby jako dziecko ponieważ matka Eshter zdając sobie sprawę iż jest pół wilkołakiem ma wrodzoną siłę i pewną porywczość celowo go osłabiała dając zaklęty naszyjnik by Klaus kogoś nie zabił uwalniając klątwę wilkołaka a tym samym jej romans. Klaus gdy się o tym dowiedział miał do niej słuszne pretensje bo chroniąc go i swój sekret celowo go osłabiła co skutkowało wrgością Miaela który nigdy nie darzył go akceptacją ( łagodnie mówiąc) uważając go za słabego a nie dlatego iż nie był jego synem ( bo o tym dowiedział się dość późno po przemianie w wampiry, gdy Klaus zabijając aktywował klątwę)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones