PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 110
ocen
7,9 10 1 44110
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Tatia?

ocenił(a) serial na 6

Co prawda nie oglądam TO, ale przypadkowo trafiłam na pewną witrynę ze zdjęciami z planu.
Wchodzę a tam nagłówek:
"See the first photos of Nina Dobrev's 'The Originals' crossover"
Czy to oznacza, że Tatia Petrova pojawi się w serialu?

ocenił(a) serial na 9
Carmellia

Tak z tego co wiem to w piątym odcinku

ocenił(a) serial na 8
Carmellia

Albo Elena z jakiegoś powodu przyjedzie do Nowego Orleanu. Crossover to kiedy dwa seriale się "splatają" na chwilę, więc może z jakiegoś powodu postacie z TVD i TO się spotkają.

ocenił(a) serial na 6
Nezumi

http://insidetv.ew.com/2014/10/21/nina-dobrev-the-originals-photos/

Na tych zdjęciach nie wygląda jak Elena :D

ocenił(a) serial na 8
Carmellia

O, faktycznie będzie Tatia! ^^
To ciekawe, bo przecież o Tatię pożarli się z Elijah, więc pewnie Klaus zbliży się do Hayley i Elijah będzie zazdrosny i retrospekcje będą w tym kontekście. :D

ocenił(a) serial na 6
Nezumi

Obawiam się, że zrobią z tego drugie TVD i będzie miłosne trio z serii: Stefan, Elena, Damon. On kocha ją, ale ona kocha jego brata :D
Tak czy siak zawsze chciałam zobaczyć Tatię w TVD (pomimo tego, że nudzą mnie już te sobowtóry). Jeśli nie zrobią z niej drugiej Kath i równocześnie nie będzie miała nudnego charakteru Amary to myślę, że to może być bardzo ciekawa postać. Chyba jednak zacznę oglądać ten serial ^^

ocenił(a) serial na 9
Carmellia

Ja również żywię nadzieję, żeby nie stworzyli miłosnego trójkąta (Klaus - Hayley - Elijah), który będzie się ciągnął w nieskończoność - jak jest to w TVD, niestety. Jednak cieszy mnie niezmiernie fakt, że będą kolejne retrospekcje - uwielbiam odkrywać przeszłość Pierwotnych, zarówno przed przemianą, jak i po! :D

ocenił(a) serial na 8
Carmellia

Nie sądzę, żeby ten trójkąt się ciągnął w nieskończoność, bo Klausowi pisana w końcu jest Caroline, myślę że będą Klausa parować z różnymi postaciami na trochę, a w końcu przeniosą Caroline do Nowego Orleanu.
Co do Tatii to nieco mieszane co do niej mam odczucia. Z jednej strony to jestem jej ciekawy, z drugiej czy na prawdę musimy znać wszystkie doppelgangery w taki dosłowny sposób? Było tajemniczej kiedy jej nie było. :P

ocenił(a) serial na 9
Nezumi

Mam przeogromną nadzieję, że Klaus jednak będzie z Caroline, nie z żadną Cami, Hayley czy kimkolwiek innym.

ocenił(a) serial na 8
little_wolf

No myślę, że kiedyś się spikną bo fani tego chcą. Chociaz osobiscie uważam że Cami byłaby dla niego lepsza.

Nezumi

Ja bym chciała Klaroline! To by była najlepsza wiadomosć i zaczełabym oglądać TO. Oglądąłam jeden odcinek w którym był Tyler a jak bd Caroline to wszystkie obejrze :)

ocenił(a) serial na 8
monia1gucio

Według mnie Klaroline to sztuczny pairing, nie mający z abardzo logicznego sensu, ale kiedyś pewnie do niego dojdzie bo dużo osób im kibicuje a scenarzyści raczej prędzej czy później spełniają zachcianki fanów.

Nezumi

Czy ja wiem czy dojdzie . Coraz więcej osob jest przeciwko temu parringowi . Moim zdaniem jest to najlepsza para z tego serialu :) Nie lubie jak chłopak w serialu jest cały czas potulny , dobry i każdy się w nim kocha typu Stefan / Każdy ma inny gust :)

ocenił(a) serial na 7
Carmellia

Jestem prawie pewna, że to Klaus zabił Tatię. Gdzieś w opisie jakiegoś odcinka było napisane, że Esther ujawni wielki sekret Klausa. A skoro mógł wciskać rodzeństwu przez tysiąc lat, że ojciec zabił matkę, to tak samo i z Tatią mogło być, że zwalił winę na kogoś innego. Tatia wybrała Elijaha, Kluska się wkurzył i wiadomo... xD

ocenił(a) serial na 6
aga160233

A to by było dobre :D

ocenił(a) serial na 7
Carmellia

Teraz to zgłupiałam. Wydaje mi się jednak, że Esther ściemnia, bo próbuje złamać Elijaha xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones