PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802493}

The Outpost

6,4 733
oceny
6,4 10 1 733
The Outpost
powrót do forum serialu The Outpost

Nie wiem jak to możliwe, ale serial dostał drugi sezon :)

ocenił(a) serial na 7
nelcia_fm

Jednak możliwe ... poza tym przyznam osobiscie nawet się cieszę że CW dało serialowi drugą szanse przedłużając o kolejny sezon może komuś nie odpowiadac ten fakt ale serial nawet mi podszedł (zaciekawił) moze ze wzgędu na glowną aktorke i jej zabawnego przydupasa co niektore sceny wychodzą komicznie . Jak dla mnie serial nie jest taki słaby za jaki jest uważany jakoś mnie zatrzymał obejrzalem caly 1 sezon byc moze kwestia gustu ale tak sie zlożyło odcinki wciągneły na tyle że nie czułem zażenowania podczas oglądania , ogólnie piszac Outpost ma coś w sobie co moze kogos zatrzymać

Adamos_2

Też obejrzałam cały do końca - lekkie i nieabsorbujące, takie na mentalny odpoczynek. Fabularnie mogłoby być trochę bardziej wciągająco, ale nie ma co narzekać. Ostatnie dwa odcinki były już całkiem przyzwoite. Po prostu patrząc na opinie i pewne słabe aspekty tej produkcji, myślałam, że go skasują. Widocznie dobrze zadziałał jako zapchaj-dziura na sezon wakacyjny. Nie powiem, że będę czekać z zapartym tchem na drugi sezon, ale jak wyjdzie to obejrzę.

ocenił(a) serial na 7
nelcia_fm

Zgadzam się ... ostatnie 3 odcinki były w miare dobrym poziomie które zachęcały do ogladania dalszych losów Talon i jej przygód oraz nakreciło ciekawosc jak sie potoczy historia do konca sezonu. Dodatkowo momentami sam klimat i fabuła przypomina nieco niektore gry typu RPG np skojarzenie z KIngdom Come - Deliverance

nelcia_fm

Pod koniec jakoś poziom się zwiększył. Nie wiem czy to zasługa nieco lepszej gry aktorów czy sama fabuła zaczęła być wciągająca ale z chęcią obejrzę dalsze losy bohaterów

RadoslawKamil

Pierwszy sezon obejżałam na przekur opiniom innych, dla mnie był fajny i czekam na drugi sezon :)

ocenił(a) serial na 1
RadoslawKamil

Większy poziom?
Nie zauważyłem.
Rozumiem leki i przyjemny serial do łatwego oglądania. Ale tak nonsensowny scenariusz wywołuje ból zębów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones