PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802493}

The Outpost

6,4 731
ocen
6,4 10 1 731
The Outpost
powrót do forum serialu The Outpost

Pomimo efektów, które nie są powalające serial można uznać za dobry. Nie rozumiem czego ludzie chcą. Sama fabuła jest ok ,jeżeli komuś się nie podobają filmy sciene fiction niech odpuści bo zawsze będzie dla niego źle

dawfil

Mnie sie tez całkiem podoba , z czasem watki sie rozrastaja i nabiera to sensu. Nie jest to super liga jak Outader czy gra o tron ,ale nie jest takie całkiem złe.

dawfil

Mam podobne odczucia. Zazwyczaj nie lubię produkcji z kiepskimi efektami. Aktorzy nie są najgorsi, choć oczywiście nie umywają się do sław kina. Sceny walki mają jeszcze pole do poprawy, tak samo jak efekty specjalne. Ale w sumie trzeba pamiętać o o wiele niższym budżecie niż w lepszych produkcjach. Jednakże coś jest w tym serialu skoro oglądnęłam cały sezon w jeden dzień :)

ocenił(a) serial na 10
dawfil

I tu masz rację ja czekam na drugi sezon bo coraz bardziej jest ciekawy ten serial ponadto lubię takie seriale

dawfil

Pierwszy sezon na początku trochę marnie to wyglądało, ale im dalej w las tym lepiej. Nad jest to niskobudżetowe fantasy, ale ten klimat jest świetny. Gra aktorów jakby się poprawiła, albo przywykłem :D Oglądam 2 sezon. Zabawnie, lekko, klimatycznie. Polubić można postacie i dla nich oglądać dalej.

dawfil

Dla mnie 9/10. Skończyłem dziś 2 sezon. Nie rozumiem tego zmasowanego hejtu na ten serial, który jest przynajmniej dobry. Owszem nie jest super wybitny, ale ogląda się przyjemnie, fabuła wciąga, dobry klimat oraz przyjemni aktorzy. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones