PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802493}

The Outpost

6,4 731
ocen
6,4 10 1 731
The Outpost
powrót do forum serialu The Outpost

Sezon 4 był naprawdę fajny.

Serial wciągnął mnie od początku. Co prawda pierwsze 2 sezony były chwilami lekko obrzydliwe (motyw tych robali i szarych), ale później to minęło. Sezon 3 nie przyprawiał już o mdłości, była już tylko wartka akcja. Sezon 4 poszybował w górę. Całkowite przeciwieństwo seriali, które się ciągną i są coraz gorsze. Idąc tą drogą sezon 5 byłby mistrzostwem. :-) Cieszy mnie, że przynajmniej domknięto główny wątek i nie zostałem z urwanym zakończeniem. Choć czuję niedosyt, bo chciałbym tego jeszcze więcej! :-)

Artanis

Można go gdzieś obejrzeć?

ocenił(a) serial na 7
Tiina

Znajdziesz na torrentach i na różnych stronkach z filmami online. Nazwy nie wymienię, bo nie chcę bana dostać. ;-)

Artanis

Spoko dzięki myślałam że może będzie jakaś szansa że jest na jakiejś legalnej platformie

ocenił(a) serial na 7
Tiina

Niestety czasami choćby człowiek chciał dostać legalnie, to nic z tego. Trzeba się ratować tym co jest. Np. serial Wiedźmin, ten dawny, polski - jest na vod tvp, ale w opłakanej jakości. Chętnie kupiłbym nawet dvd, ale przejrzałem ich sklep, allegra i nic z tego. Jeżeli chce się obejrzeć w przynajmniej średniej jakości, to zostają nielegale.

Artanis

Dokłądnie, bo serial netflixa wiedzmin to nieporozumienie. Nawet nie będę zaczynał tego dziadostwo, ale the outpost, wciąga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones