The Outpost
powrót do forum 2 sezonu

Jak wrażenia po 1odc? Czy ktoś to w ogóle ogląda? :D

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

ja oglądam i nie mogę się doczekać nowych odcinków XD nie przeszkadzają mi kiepskie efekty czy gorsza gra aktorska codziennie sprawdzam czy jest nowy odcinek a jak się pojawi to czy jest dostępne tłumaczenie XD

AssasiNati

Na tłumaczenie nie muszę czekać, ale serial ma takie zabawne postacie,że nawet ich kiepska gra wpasowuje się w cały ten klimat. Trochę podchodzi pod parodię Gry o Tron. Obecnie czekam na 5 odc. Mój ulubiony bohater to Janzo, za to nie znoszę oglądać Gwynn jakoś odkąd zasiadła na 'tronie' jest jakaś wredna. Dobrze,że jej dla równowagi dali tego mięśniaka księcia bo z tego też sporo zabawnych sytuacji było.

AssasiNati

jest 5 odc to do oglądania :)

ocenił(a) serial na 7
RadoslawKamil

Mnie się podoba. Z każdym odcinkiem jest coraz lepiej. Pierwsze odcinki sezonu pierwszego były takie sobie, ale im dalej...

Artanis

Tak. Początek był beznadziejny. Akurat nie miałem nic do oglądania i dałem szansę na kolejne odcinki i tak się wciągnąłęm,że teraz uwielniam ten serial :)

RadoslawKamil

Pierwsze odcinki byly slabe ale nie na tyle by zniechecic fana fantasy skonczylem 1sezon i serial dobry 7/10 efekty i gra aktorska nie powalaja ale za to klimat jest w to jest dla mnie najwazniejsza no i bohaterowie maja ze soba chemie to tez wazne

Squbikus

Prawda. Klimat i atmosfera są ważniejsze od efektów. A gra poprawia się z czasem jak się oswajają ale nie na tyle,żeby cuda były ale jest lepiej. Mocna 7ka jak dla mnie. Jak pociągną 5 sezonów i nie spadną z formy to dam 8 :D

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Dokończę 6 sezon The 100 i biorę się za ten serial. Może akurat mi się spodoba :)

Taki_Koles

Początki The 100 przypominają początek The Outpost. Im dalej w las tym lepiej. Serial rozwija się dość powoli, a fabuła gdy już się rozwija to jest dość zaskakująca. Ogólnie zabawny, ciekawy i klimatyczny serial fantasy a główna bohaterka z pewnością ma więcej wdzięku niż Clark z The 100 ;D

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Obejrzałem 3 odcinki i wciągnęło mnie. Taki fajny, nie za ciężki, zabawny, no podoba mi się :D

Taki_Koles

W sam raz na piwko po cięzkim dniu :) Klimat jest, humor przedni i fajnie się ogląda.

ocenił(a) serial na 7
RadoslawKamil

Od Clark oczywiście ma więcej wdzięu, ale z drugiej strony brakuje Jej do Octavi i Raven.

Artanis

Zgadzam się :) Octavia i Raven są przeurocze. Szczególnie jako Blood Raina a Raven od początku była najwiekszą pięknością nawet jak kuśtykała na jedną nogę. Dziwne,że nikt nie zauważył,że jest najładniejsza z obsady za miast tego gloryfikują brzydką Clark.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Emori też jest niczego sobie :)

Taki_Koles

Zrobili z niej mutanta z tą reką. W sumie z Murphym tworzą pare freaków i zabawnie się ich ogląda. W ogóle The 100 ma ładną obsadę i to był jeden z zarzutów :D Bo wszyscy wystrojeni i ogoleni i po tygodniu w buszu bez wody i z ograniczonym jedzeniem nadal nic im nie zaszkodziło. Z drugiej strony kto chciałby patrzeć na taki serial z brudasami i śmierdzielami.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Pierwszy sezon już obejrzałem. Zerwana nocka, 7 odcinków pod rząd. No wciąga niemiłosiernie, cieszę się, że znalazłem ten serial :D No to lecimy z drugim sezonem

Taki_Koles

Pierwszy odcinek trochę kiczowaty, ale najgorszych aktorów uśmiercili szybko haha i faktycznie seria jest wciągająca, zabawna, miło mijają kolejne odcinki. :) Sezon drugi lepszy od pierwszego. Poznajemy więcej świata, akcja się rozwija i coraz więcej wiemy o historii zarówno królestwa jak i Blackblood. Polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones